Руби Куб
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Руби Куб

Добре дошли в най-новия виртуален свят Руби Куб
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Дневниците на "Хогуортс"

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
AiShIteRu~chAn
Баничка с Боза
Баничка с Боза
AiShIteRu~chAn


Брой мнения : 459
Age : 29
Местожителство : ПлАнеТата На ИзГубЕнитЕ ФантАзьорИ
Настроение : ...my neck hurts...
Registration date : 30.03.2008

Дневниците на "Хогуортс" Empty
ПисанеЗаглавие: Дневниците на "Хогуортс"   Дневниците на "Хогуортс" EmptyВто Сеп 30, 2008 3:19 pm

Значи тази идея ми дойде,когато прочетох дневниците на Властелина.Стана ми много смешно и реших и аз да се пробвам.Засега имам само един дневник,но напредвам.Надявам се да ви хареса и моля ти коментирайте! 14 10
Дневника на Роналд Уизли

Ден Първи
Урааа,пратиха ми писмо от „Хогуортс”,вече мога да уча магии и най-накрая ще наредя хубавичко Фред и Джордж.Писна ми да търся гащите си на тавана.

Ден 23
Оправям си багажа и забелязвам,че Скабърс се е изходил върху чорапите ми.Тъп плъх,някой път ще го обръсна и ще го опека на шиш.Хм,не знам какво е това желание за печено плъхско месце.

Ден 24
Отидохме на гара Кингс Крос.Очудих се как мъгълите се провират през някакви железни неща.Опитах и аз,но заседнах,наложи се спешната помощ на мама и татко,за да се освободя.
Във влака започнах да си търся кабинка,но всичките бяха заети.Във едната ми казаха да влезна,но трябвало да седя по боксерки до края на пътуването.Ааа,не,тази няма да я бъде.Достатъчно съм изстрадал от извратениите на близнаците.Намерих едно празно купе.Оказа се обаче,че там седи не кой да е а Хари Потър.Много се развълнувах.Той е много сладък.Абе какви ги мисля,отивам да си взема сандвич с осолено телешко

Ден 25
Загубих се в замъка.Абе тея хора как са измислили такава шибана архитектура.Е,поне съм заедно с Хари.Двамата можем да се притесняваме заедно.Много е готин като се притеснява.Помислих си,че по едно време се опита да ме опипа,но се оказа,че се е опитвал да си откачи мантията от колана ми.Колко жалко

Ден 26
Успешно намерих стаята по трансфигурация.Оказа се,че преподавателката ни е една сбръчката бабка.Лесно ще бягаме,тъй като тя не вижда добре.Обърка главата ми с фикуса и изсипа лопатката със хипогрифска тор върху нея.Тъпа Бабка!
Всички учители винаги ахваха при споменаването на името на Хари само Снейп изглежда не беше много очарован.Изгледа Хари с такъв свиреп поглед,че и на мен ми стана студено.Горкичкия ми приятел



Ден 29

Имахме общ урок по куидич със Слидеринци.Малфой се опитваше да се изфука пред останалите.Имах чувството,че се сваля на Хари.Когато Невил падна от метлата и останахме сами,Драко намери онова нещо,май всепомниче беше и полетя нагоре.Казвахме на Хари да не го следва,но той го направи.Това ме натъжи.Иска да следва Драко навсякъде,ако Малфой му се пробва,ще го убия.
От всичко това имаше и нещо хубаво.Професор Макгонагол забелязала Хари как лети и сега той е търсач.Аах,става все по-прекрасен,нали?
Когато Малфой разбра се ядоса ужасно и ни предизвика на дуел.Разбирасе ние приехме.Аз съм секундант и ще отида с новия търсач.Нима ще остана Малфой на саме с него?

Ден 30
Отидохме на дуела,но се оказа,че е било опит да ни натопят.Филч ни преследваше известно време,докато не попаднахме на вратата на третия етаж,която никога не трябвало да отваряме,поне така каза директора.Не че някой слуша какво разправя тоя дъртофелник.Та както и да е,влязохме в някакво помещение и тъкмо да си отдъхнем и някакво гигантско триглаво куче ни се озъби.Малее,това нещо какъв отвратителен дъх имаше.Добре,че Хърмаяни беше с нас,иначе не знам какво щяхме да ползваме за щит,въпреки че нямаше нужда де.


Ден 45
Хари получи „Нимбус 2000”.Обеща ми да ме повози на метлата.Много съм развълнуван.Следобед Хърмаяни се опитваше да ми коригира движението на китката.Аз й казах,че движението на моята китка е просто великорепно и нямам нужда от ничия помощ.Тя изсумтя и се направи на голяма работа.Тъпа крава.Подозирам,че се сваля на Хари


Ден 46
Днес се бихме с планински трол.Спасих Хари от чудовището.Той ми се отблагодари с доста топла прегръдка.Следващия път ще поискам още нещо.


Ден 87
Хърмаяни става все по-доброжелателна към нас.Дава ми домашните си и ми помага във изпитването.Е,тая ставала за нещо.Мога да се възползвам.Идва Коледа и Хари ми каза,че смята да остава.Щом той остава и аз оставам.Коледа с Хари,може да окича имел над леглото му.

Ден 90
Хари е обсебен от някакво тъпо огледало.Даже веднъж ме накара да отида с него.За моя изненада видях в огледалото приятеля си гол и овързан в червени панделки.След като ме пита какво съм видял се наложи доста да излъжа.Не мога да му каза какво съм видял,все пак…не искам да развалям връзката ни.
Започваме търсенето за Николас Фламел


Ден 213
След като научихме кой е Фламел,започнахме да проверяваме често дали Пухчо все още е жив.Хагрид си спечелил змейско яйце на карти и сега ни моли да му помагаме.Гадното зелено същество се опита да ми отхапе пръста.При първата удобна възможност ще го хвърля от астрономическата обсерватория.


Ден 238
Успях да се отърва от Норбърт.Не по начина,който смятах,но все пак вече го няма.Обаче Снейп ни хвана по коридорите и ни заведе в кабинета си.По стените висяха някакви кожени неща.Помислих си,че Снейп е мазохист,но това се оказаха кожи от някакви влечуги.Наказаха ни да отидем във Забранената гора със Малфой ,Невил и Хърмаяни.Разбирасе и Хари ще дойде
Ден 250

В Забранената гора е ужасно тъмно.Не мога да видя нищо на две крачки напред.Е,обаче задника на Хари е на една крачка напред.Търсихме някакъв звяр,който убива еднорозите.Нещо ни стресна по едно време и получих възможност да се повъргалям с Хари в корените на едно дърво.Хагрид обаче ни видя и бързо ни разтърва.После изпрати Хари с Драко.Притеснен съм
След половин час Малфой се върна раздърпан и потен и каза,че Хари все още лежи на земята наблизо.Знаех си аз,че ще опитат нещо такова.Ще си отмъстя


Ден 251
Направих на Малфой магия за пълно тяловкочанясване,в тоалетните.ХА!Сега ще видим дали ще се възползваш от моя Хари

Ден 260
Решихме да спрем Снейп да вземе Философския камък.Минахме покрай Пухчо и после паднахме върху някакво жилестно растение.То веднага се уви около Хари и мен,докосвайки едни доста интимни места.Хари стенеше доста еротично.Растението разбирасе не се уви около Хърмаяни и в крайна сметка тя ни освободи.Имаше някаква полза от нейното идване тук.
Когато стигнахме до шахматната дъска разбрах,че трябва да се жертвам.Разбира се направих го по най-героичният начин.Сигурен съм,че изглеждах добре отстрани.Дано Хари да ме е харесал,иначе голямата цицина няма да си струва.

Ден 261
///////////////////////////////////***************/////////////////////////////////////


Ден 262
Днес се събудих и видях Надвесената над мен Хърмаяни.Щях да получа сърдечен удар.Представяте ли ако беше опитала нещо.Разбрах,че Хари е още в безсъзнание.Скучно ми е,ще взема да си поиграя на „Не си играй с огъня” с косата на Хърмаяни.
Беше много забавно да гледам как Хърмаяни тичка с подпалена коса.
P.S Следващия път използвай и бензин


Ден 263
Изписаха ме.Казаха ми,че Хари е буден.Веднага се втурнах към болничното крило и го намерих с професор Дъмбълдор.Знаех си,че директора ни е извратен педофил,падащ си по малки момченца,но не очаквах да го прояви с Хари.Ако пробва нещо ще му острижа брадата/и ще го убия сигурно/.
Тази вечер ни беше последна за тази година в „Хогуортс”.По тавана висяха знамената на „Слидерин”,но не за дълго.Стария педо…аа искам да кажа Директора ни,се изправи и ни разваде точки заради смелостта.Така нашият дом взе купата.Не мога да повярвам обаче,че ми дадоха само 50 точки,не е често,Невил получи 10 точки,а само беше заседнал на фотьойла.Помислиха си,че се опитал да ни спре.Глупости на търкалета.Хари беше много щастлив,опитах се да го придъпам в тоалетните,ама не стана.Е,някой друг път.


Ден 264
Будя се сутринта и намирам нечие мръсно бельо върху лицето си.Така…спокойно.Не знам какво стана снощи,не помня нищо освен,че не се върнах с Хари в спалнята.Няма значение.Махам гащите от лицето си и започвам да се обличам.Ееех „Хогуортс” ще ми липсва.Всичко това време…с Хари
Върнете се в началото Go down
Black Sheep
~Гражданин на Хелзинки~
Black Sheep


Брой мнения : 154
Age : 30
Настроение : Меланхолично
Registration date : 16.05.2008

Дневниците на "Хогуортс" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневниците на "Хогуортс"   Дневниците на "Хогуортс" EmptyСря Окт 01, 2008 10:54 am

XD Това е по-добро от Дневниците на Властелина!Не харесвам особено двойката Хари/Рон (всъщност,май не харесвам никоя двойка с Рон),но това беше сладко! Браво!
Ще чакам с нетърпение дневниците на другите twich
Върнете се в началото Go down
Prince
Криминалист
Prince


Брой мнения : 408
Age : 30
Местожителство : В интернет пространството
Настроение : Всичко е ток и жици
Registration date : 29.03.2008

Дневниците на "Хогуортс" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневниците на "Хогуортс"   Дневниците на "Хогуортс" EmptyЧет Окт 02, 2008 5:26 pm

haha haha haha WTF WTF happy? happy? happy? happy? twich twich twich yataaa yataaa yataaa yataaa
Защо свърши защооо?
Диди ,разби ми сърцето Laughing Laughing Laughing Laughing
Тва кърти всякакви писания.Шапка ти свалям tears tears tears 02 02 02 14 14
Дневници на Властелина са баячка след твоите писания.Велика си. 10 10
I love your Акъл
Върнете се в началото Go down
http://www.otborbg.com/vote.php?id=465
Sponsored content





Дневниците на "Хогуортс" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневниците на "Хогуортс"   Дневниците на "Хогуортс" Empty

Върнете се в началото Go down
 
Дневниците на "Хогуортс"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Руби Куб :: Клубове :: Творчески клуб-
Идете на: