Руби Куб
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Руби Куб

Добре дошли в най-новия виртуален свят Руби Куб
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Brokeback Mountain

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
AiShIteRu~chAn
Баничка с Боза
Баничка с Боза
AiShIteRu~chAn


Брой мнения : 459
Age : 29
Местожителство : ПлАнеТата На ИзГубЕнитЕ ФантАзьорИ
Настроение : ...my neck hurts...
Registration date : 30.03.2008

Brokeback Mountain Empty
ПисанеЗаглавие: Brokeback Mountain   Brokeback Mountain EmptyСря Авг 27, 2008 1:48 pm

Brokeback Mountain 24-383~Brokeback-Mountain-Posters
Филмът е по разказа на печелилата Пулицър авторка Ани Про и е адаптиран за голям екран от екипа на друг награждаван с Пулицър автор, Лари Макмъртри и Даяна Осана. Заснет на фона на всеобхватните гледки от Уайоминг и Тексас, филмът разказва историята на двама млади мъже – работник в ранчо и родео каубой, които се срещат през лятото на 1963 и неочаквано създават връзка за цял живот - такава, която със своята сложност, радости и тъжни моменти остава като завет за трайността и силата на любовта.

През една ранна утрин в Сигнал, Уайоминг, Енис Дел Мар (Хийт Леджър) и Джак Туист (Джейк Гиленхаал) се срещат на опашката за назначаване на работа при местния фермер Джо Агуайър (Ранди Куейд). Светът, в който Енис и Джак са родени, се променя с бърза скорост и едновременно с това се развива едва-едва.

Двамата млади мъже изглеждат сигурни в отредените им на този свят роли – да получат сигурна работа, да се оженят и отгледат семейство. И все пак копнеят за нещо, което е отвъд онова, което могат да изрекат. Когато Агуайър ги изпраща да работят като овчари във величествената планина Броукбек, те са привлечени от приятелството и после по-дълбоката близост.
Инфото е от Замунда

Коментар:Малеее,този филм е просто велик.Нямам думи.Наложи се след края да ходя до магазина за кърпички.Салфетките ми свършиха.Една от най-завладяващите истории,които някога съм гледала.Няма да съжелявате ако го гледате.Оставете на страна всички предрасъдаци и си го дръпнете
yataaa yataaa tears

Ето видео за проба--Просто Клик
Върнете се в началото Go down
Black Sheep
~Гражданин на Хелзинки~
Black Sheep


Брой мнения : 154
Age : 30
Настроение : Меланхолично
Registration date : 16.05.2008

Brokeback Mountain Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Brokeback Mountain   Brokeback Mountain EmptyСря Авг 27, 2008 6:04 pm

Много хубав филм,наистина.Гледах го преди две години някъде.Помня как след края на часовете в училище тичах до видиотеката,за да си го взема (тогава нямах интернет).Цяла вечер го крих в раницата си и го гледах в два часа през нощта,за да не ме видят родителите ми (какво да се прави,на тях не им харесва).Не спах цяла нощ и отидох на училище с подути и зачервени от рев очи,и съучениците ми цял ден ме питаха какво ми е haha Как да им обясня на тях какво ми е ?...
Както и да е,наистина си заслужава филмът.Мисля си да го гледам пак,но преди това трябва да събера необходимото количество кърпички. nosepick
Върнете се в началото Go down
Prince
Криминалист
Prince


Брой мнения : 408
Age : 30
Местожителство : В интернет пространството
Настроение : Всичко е ток и жици
Registration date : 29.03.2008

Brokeback Mountain Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Brokeback Mountain   Brokeback Mountain EmptyСря Авг 27, 2008 8:28 pm

Я,хубаво си се сетила за този филм.Невроятен е.Аз също плаках,но го гледах бая късничко в 3 и половина през нощта,от преди 6 месеца.Неможех да не го гледам,защото още от ревюто ми хвана окото
Препоръка към тези ,които не са го гледали:
-Гледайте го,но си вземете минимум 1 пакет носни кърпички.
Върнете се в началото Go down
http://www.otborbg.com/vote.php?id=465
MusicIsTheKey
~ЛиМонЧЕтО~
~ЛиМонЧЕтО~
MusicIsTheKey


Брой мнения : 130
Age : 29
Местожителство : Хелзинки
Registration date : 26.06.2008

Brokeback Mountain Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Brokeback Mountain   Brokeback Mountain EmptyВто Сеп 02, 2008 4:41 pm

Честно казано гледах само сцените,където имаше "екшън".Само това ми пусна сестрата.Мога да кажа,че целувките бяха доста страсни,особено онази до стената.Наистина е филм за истинската любов.В момента съм някъде до срудата и влизам да пиша,че наистина ми харесва
Върнете се в началото Go down
YaMaKami*RiYu
~Гражданин на Олимпия~
YaMaKami*RiYu


Брой мнения : 56
Age : 33
Местожителство : YaoI WondeRlanD
Registration date : 04.04.2008

Brokeback Mountain Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Brokeback Mountain   Brokeback Mountain EmptyПет Сеп 05, 2008 9:30 pm

Много ясно помня деня,в който гледах този филм.Беше миналата година.Една топла августова вечер.Най-накрая се бях решила да си пусна Brokeback Mountain.Филма,често казано,ме изненада.Не вярвах,че ще ме трогне до такава степен,че да започна да плача и да съжелявам героите.Наистина обречена,но красива любов и най-хубавия филм,който съм гледала yataaa
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Brokeback Mountain Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Brokeback Mountain   Brokeback Mountain Empty

Върнете се в началото Go down
 
Brokeback Mountain
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Руби Куб :: Свободна зона :: Филми-
Идете на: