Руби Куб
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Руби Куб

Добре дошли в най-новия виртуален свят Руби Куб
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Кое беше първото аниме,което гледахте?

Go down 
+4
MusicIsTheKey
YaMaKami*RiYu
Black Sheep
AiShIteRu~chAn
8 posters
АвторСъобщение
AiShIteRu~chAn
Баничка с Боза
Баничка с Боза
AiShIteRu~chAn


Брой мнения : 459
Age : 29
Местожителство : ПлАнеТата На ИзГубЕнитЕ ФантАзьорИ
Настроение : ...my neck hurts...
Registration date : 30.03.2008

Кое беше първото аниме,което гледахте? Empty
ПисанеЗаглавие: Кое беше първото аниме,което гледахте?   Кое беше първото аниме,което гледахте? EmptyСря Авг 06, 2008 1:08 pm

Разчовъркайте си мозъците и помислете,кое беше първото ви аниме.А първата манга?
Моите:Аниме-sailor moon /хах,без коментар,почти нищо не помня,но знам,че всяка събота и неделя кибичех пред телевизора и зяпах/
манга:ММммм,а сега де...май беше Наруто/разтръсква мозъка малко/.Мдааа,Наруто беше
Върнете се в началото Go down
Black Sheep
~Гражданин на Хелзинки~
Black Sheep


Брой мнения : 154
Age : 30
Настроение : Меланхолично
Registration date : 16.05.2008

Кое беше първото аниме,което гледахте? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кое беше първото аниме,което гледахте?   Кое беше първото аниме,което гледахте? EmptyСря Авг 06, 2008 2:48 pm

Първото ми аниме (ех,колко отдавнааа)беше GravitationлЕдна приятелка ми беше говорила за него и я помолих да ми даде дисковете.В началото бях скептична-"хм,движещи се картинки"-но още когато чух песничката в началото(тогава не знаех,че му се вика opening) останах омагьосана.А в края на първия епизод вече бях непоправим аниме фен...
Колкото и да си напрягам мозъка,не мога да се сетя коя ми беше първата манга...Беше shonen-ai,в това съм сигурна,но не мога да се сетя нито за заглавието,нито за какво се разказваше в нея...Една от пъвите беше Boys next door/леле,колко ревах там/,обаче за най-първата не мога да се сетя.Жалко,нали?...
Върнете се в началото Go down
YaMaKami*RiYu
~Гражданин на Олимпия~
YaMaKami*RiYu


Брой мнения : 56
Age : 33
Местожителство : YaoI WondeRlanD
Registration date : 04.04.2008

Кое беше първото аниме,което гледахте? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кое беше първото аниме,което гледахте?   Кое беше първото аниме,което гледахте? EmptyСря Авг 27, 2008 10:54 am

Трябва да претърся добре хардиска.Мммммм,така.Първата ми манга беше--Zetsuai 1989/това беше и първата стъпка към яои страната.Една приятелка успя да ме убеди да прочета мангата.Седеше до мене и се хилеше,докато аз се блещех срещу компютъра/
Първо аниме-Това вече ще е трудно.На мен май беше или Сейлър Муун или Покемон.Не съм сигурна кое гледах първо.Май беше Сейлър Муун
Върнете се в началото Go down
MusicIsTheKey
~ЛиМонЧЕтО~
~ЛиМонЧЕтО~
MusicIsTheKey


Брой мнения : 130
Age : 29
Местожителство : Хелзинки
Registration date : 26.06.2008

Кое беше първото аниме,което гледахте? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кое беше първото аниме,което гледахте?   Кое беше първото аниме,което гледахте? EmptyНед Авг 31, 2008 9:41 am

Първо Аниме:Покемон...ами гледах го по ТВ-то,тогава още нямахме компютър и зяпахме тъпо телевизора.Единственото ни занимание беше,но покемон наистина ме запали по анимето
манга:По принцип аз не чета манга,но сестра ми като открие някое интересно doujinshi веднага се паркирам до нея и чета.Само тогава.Та първата ми манга тогава ще излзе,че е Tonari ni Aru Taion.Със удоволствие го четох три пъти
happy?
Върнете се в началото Go down
Prince
Криминалист
Prince


Брой мнения : 408
Age : 30
Местожителство : В интернет пространството
Настроение : Всичко е ток и жици
Registration date : 29.03.2008

Кое беше първото аниме,което гледахте? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кое беше първото аниме,което гледахте?   Кое беше първото аниме,което гледахте? EmptyНед Авг 31, 2008 12:50 pm

Първо аниме:Я ама те бяха две Покемон и Югио
Манга:Ам Наруто разбира се
Майчице,Кралицо,я хвърли някоя книга-манга на сам,защото се побърквам
Върнете се в началото Go down
http://www.otborbg.com/vote.php?id=465
AiShIteRu~chAn
Баничка с Боза
Баничка с Боза
AiShIteRu~chAn


Брой мнения : 459
Age : 29
Местожителство : ПлАнеТата На ИзГубЕнитЕ ФантАзьорИ
Настроение : ...my neck hurts...
Registration date : 30.03.2008

Кое беше първото аниме,което гледахте? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кое беше първото аниме,което гледахте?   Кое беше първото аниме,което гледахте? EmptyПон Сеп 01, 2008 10:52 am

Prince написа:
Първо аниме:Я ама те бяха две Покемон и Югио
Манга:Ам Наруто разбира се
Майчице,Кралицо,я хвърли някоя книга-манга на сам,защото се побърквам
twich evilbrat Ще ти пратя един сайт,пълен с манги,които ще ти харесат със сигурност.После можеу да ми кажеш дали са наистина блаженство за окото
Върнете се в началото Go down
Moon Goddess
~Гражданин на Хелзинки~
Moon Goddess


Брой мнения : 62
Registration date : 10.09.2008

Кое беше първото аниме,което гледахте? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кое беше първото аниме,което гледахте?   Кое беше първото аниме,което гледахте? EmptyНед Окт 12, 2008 9:55 am

Покемон Laughing Laughing
Тва е най-просташкото аниме, баси... Laughing
А за манга - ми манга не чета...
Върнете се в началото Go down
Tsuchi Kin

Tsuchi Kin


Брой мнения : 9
Age : 29
Местожителство : MainaTown
Настроение : hipper dupper smarchelsing coolizing happy! xD
Registration date : 27.03.2009

Кое беше първото аниме,което гледахте? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кое беше първото аниме,което гледахте?   Кое беше първото аниме,което гледахте? EmptyПет Мар 27, 2009 5:00 pm

муахаха .. първото аниме което гледах беше Принцеса Мононоке и от тамка се заребих да гледам още Laughing
а манга.. беше Наруто ама ми се размътваха очите от толкова четене и се отказах lol!
Върнете се в началото Go down
http://anime-manga.forummotion.com/
vilche-chan

vilche-chan


Брой мнения : 104
Age : 29
Местожителство : '~'The'~'Anime'~'World'~'
Registration date : 11.05.2009

Кое беше първото аниме,което гледахте? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кое беше първото аниме,което гледахте?   Кое беше първото аниме,което гледахте? EmptyПон Май 11, 2009 8:16 pm

Аниме: амиии...чудя се м/у Покемон, Сейлър Мун и Ю-ги-о... но сега като си помислих смятам, че е Покемон....
Манга: Наруто ~но така и не я дочетох nande ~
Върнете се в началото Go down
http://tensai-teki.forumotion.net/forum.htm
Sponsored content





Кое беше първото аниме,което гледахте? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кое беше първото аниме,което гледахте?   Кое беше първото аниме,което гледахте? Empty

Върнете се в началото Go down
 
Кое беше първото аниме,което гледахте?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Руби Куб :: Клубове :: Anime~world-
Идете на: