Руби Куб
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Руби Куб

Добре дошли в най-новия виртуален свят Руби Куб
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Ice PaLace

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
AiShIteRu~chAn
Баничка с Боза
Баничка с Боза
AiShIteRu~chAn


Брой мнения : 459
Age : 29
Местожителство : ПлАнеТата На ИзГубЕнитЕ ФантАзьорИ
Настроение : ...my neck hurts...
Registration date : 30.03.2008

Ice PaLace Empty
ПисанеЗаглавие: Ice PaLace   Ice PaLace EmptyПон Мар 31, 2008 4:38 pm

Това е голям средновековен замък,който е притежаван от семейство Кучики.Той е разположен в края на Хелзинки,в подножието на средновисока планина.Той е скрит сред гъста иглолистна гора и до него се стига през специален път построен от семейството.В замъка има 86 стаи,една обсерватория и две лаборатории.Има също и голяма градина,затворен басейн,Спа център и галерия
Върнете се в началото Go down
AiShIteRu~chAn
Баничка с Боза
Баничка с Боза
AiShIteRu~chAn


Брой мнения : 459
Age : 29
Местожителство : ПлАнеТата На ИзГубЕнитЕ ФантАзьорИ
Настроение : ...my neck hurts...
Registration date : 30.03.2008

Ice PaLace Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ice PaLace   Ice PaLace EmptyСъб Май 10, 2008 8:48 pm

Анджи и Джес поддържаха младежа,а Нему вървеше напред следвана от вълците.Те ръмжаха по между си и излайваха по някой и друг продължителен звук,сякаш като въпрос към Нему.Тя само махаше с ръка и вървеше бързо напред.Минаха през портата и след тях тя се затвори с грохот и вдъхна спокойствие,че трудно ще бъде разбита.Вълците се разпръснаха,а Кучики заслиза по едни стълби надолу към подземията.Стените бяха груби,от камъни,по тях имаше свещници с едвам мъждукащи светлинки.От тавана капеше вода и въздуха бе влажен и тежък като от гнило.Вървяха доста,но накрая стигнаха коридор,целият с затворнически килий.Посрещна ги прегърбен човек с помътнели очи и белязано ,и мръсно лице.
-Господарке,с какво мога да ви помогна?-запита той и се поклони ниско на Нему
Тя посочи с пръст към момчето и мъжът кимна.Даде знак на сестрите да го последват.Отведоха го в последната килия отдясно в коридора и мъжът му остави кана с вода и обеща после да му донесе и храна.Джес го загледа притеснено,защото въпреки че го бе превързала,той все още беше застрашен от загуба на кръв и ако припаднеше,можеше да получи треска.
-Не се притеснявай за него,Джесика.Ще повикам лечителката на замъка.Сега имаме по-важни неща да обсъждаме
Върнете се в началото Go down
Prince
Криминалист
Prince


Брой мнения : 408
Age : 30
Местожителство : В интернет пространството
Настроение : Всичко е ток и жици
Registration date : 29.03.2008

Ice PaLace Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ice PaLace   Ice PaLace EmptyСъб Май 10, 2008 9:01 pm

Джес кимна и заедно с Джи тръгнаха подир Нему.Отново им се наложи да минат по дългия коридор и скоро вече се изкачваха по стълбите към едно от разклоненията на коридора,по който бяха минтали на път за килиите.Сестрите Ди каприо не осъзнаваха къде ги води Кучики,но си мълчаха.Тя изглеждаше съсредоточена и умислена.Спря пред една голяма черна врата със стоманен обков.Която нямаше ключалка.ДЖес и Анджи се спогледаха ,но не смеехаа да продумат.Тогава....
Върнете се в началото Go down
http://www.otborbg.com/vote.php?id=465
AiShIteRu~chAn
Баничка с Боза
Баничка с Боза
AiShIteRu~chAn


Брой мнения : 459
Age : 29
Местожителство : ПлАнеТата На ИзГубЕнитЕ ФантАзьорИ
Настроение : ...my neck hurts...
Registration date : 30.03.2008

Ice PaLace Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ice PaLace   Ice PaLace EmptyНед Май 11, 2008 12:19 pm

Нему погали вратата и започна да й шепти тихо и напевно Като на живо същество.Пантите изкърцаха и посредата се появи пукнатина,после вратата се разтвори и трите момичета влязоха вътре,сестрите Ди Каприо гледаха със зяпнали усти залата,в която влязоха.Беше висока и много широка.По стените имаше множество изваяни фигури,на дракони,елфи и всякакви други фантастични същества.В центъра на залата имаше голяма скала,от която се показваше нешо.Сноп светлина осветяваше скалата и нещото блестеше в много цветове и заслепи момичетата.Нему отиде до скалата и докосна камъка.Чак тогава Джес и Джи забелязаха,че това е меч,но до половината той бе забучен в скалата и изглеждаше невъзможно да се извади.
-Никога не съм мислела,че това ще ми трябва.-каза Кучики и хвана дръжката на меча.
Прозвуча стържене на стомана,двете сестри си запушиха ушите и впериха погледи в камъка.От него хвърчаха искри,по камъка потече кръв,очевидно от ръцете на Кучики.Тя извика някакви неразбираеми думи и всичко избухна в светлина.Вдигнаха се кълба прах и накараха Джес и Анжи да се акашлят продължително.Из валмата прах излее Нему,в ръцете си държеше стоманен меч с издълбани по него руни и обшита със злато дръжка,от която висеше кадифено пискюлче.Ръцете на Нему кървяха,но тя се усмихваше.
-Какъв е този меч-запита първа Джи и загледа към оръжието.
-Това е меча на Суи Фонг,прослувута японска императорка,която е била велика военна и е довела Япония до първият й златен век.Казват,че меча е магически.-тя завъртя меча между ръцете си и блясъка от острието му се отрази в очите й.
Върнете се в началото Go down
Prince
Криминалист
Prince


Брой мнения : 408
Age : 30
Местожителство : В интернет пространството
Настроение : Всичко е ток и жици
Registration date : 29.03.2008

Ice PaLace Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ice PaLace   Ice PaLace EmptyНед Май 11, 2008 1:26 pm

Джес погледна острието и преглътна.Досещашесе какво ще се случи.Обаче преди да каже нещо,Анджи я прекъсна:
-Нему,нали неискаш да ни убиеш
-Не,но елате да видите нещо-отвърна Кучики.Сестрите и Нему се отправиха към най-задната част на стаята и погледнаха през малкото затъмнено прозорче.Отвън беше тъмно,но трите успяха да различат около трийсетина души.Сестрите Ди Каприо и Кучики моментално се отправиха към оръжейницата.Минаха през няколко разклонения на подземията и след малко вече бяха пред една голяма дъбова врата.Нему я отвори моментално.Взеха около десетина ками,тринайсет бомбички и димки,четири пистолета,ТРИ МАСКИ и три меча.Всико беше разпределено в трите черни чантички,които носеха момичетата.
Отново минаха през подзомието и започнаха да се изкачават по стълбите към любимото коридорче на трите приятелки.МИнаха покрай тъмния коридор,нарочно не запален.
Джес проговори:
-Хей,Нему,защо не пуснеш вълците малко да полаят,пък ние ще ги сплашим допълнително.Нему само поклати глава....
Речено-Сторено.Сложиха си маските и тръгнаха по една пътечка.Тази пътечка ги отвеждаше,на едно стратегическо място,от където можеха да обмислят по-добре плана си.СЛед краатък преход стигнаха до мястото.То всъщност беше наблюдателна бронирана кула.Нямааше как да ги видат.Но оттук екипът виждаше страхотно.
Точно тогава......
Върнете се в началото Go down
http://www.otborbg.com/vote.php?id=465
AiShIteRu~chAn
Баничка с Боза
Баничка с Боза
AiShIteRu~chAn


Брой мнения : 459
Age : 29
Местожителство : ПлАнеТата На ИзГубЕнитЕ ФантАзьорИ
Настроение : ...my neck hurts...
Registration date : 30.03.2008

Ice PaLace Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ice PaLace   Ice PaLace EmptyНед Май 11, 2008 7:47 pm

Се чу тръбене.Това,което видяха сестрите и Нему беше само малка част от войските.Те бяха две групи с по 40 човека.Момичетата се зачудиха,защо толкова много хора се опитват да убият тях трите.Но Нему се досети,чи после сигурно ще заграбят и замъка,а колкото повече ръце,толкова по-добре.Тя стисна дръжката на японския меч и погледна към легиона.Те носега голям дървен ствол с овнешка глава на върха му.Носеха го 10 човека,които получиха заповедди и се насочиха към портат.Те започнаха да я удрят със ствола.
-Скоро ще се пропука и ще падне-каза тихо Кучики и огледа кулата.Имаше един прозорец,който гледаше към двора.Там строени чакаха вълците,тя изви продължително и те й отговориха
-Готови са-промърмори момичето и трите зачака със затаен дъх.
Ствола срещтна портата един,два,три пъти и тя падна с трясък.Вълците се втурнаха и запиха зъби в първата редица нападатели.Чуха се писъци,стрелба,жален вой и после навлязоха и другите групи.
Какво търсят толкова?"-запита се Джес и загледа приятелката си-"Какво толкова крие Кучики?"
Нему се бе качила на каменния балкон и скочи надолу.Джес се стресна и бързо се затича натам.Нему се ле приземила на крака като котка и сега тичаше към врага.Сестрите я последваха,но те се прижемиха по-тежко и даже едната си навехна глезена.Но сега нямаше време за болка,те тръгнаха напред и се хвърлиха в битката.Нему се биеше с десет наведнъж.Меча й бе като продължение на ръката й,накъдето се обърнеше падаха мъртви тела.
Върнете се в началото Go down
Prince
Криминалист
Prince


Брой мнения : 408
Age : 30
Местожителство : В интернет пространството
Настроение : Всичко е ток и жици
Registration date : 29.03.2008

Ice PaLace Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ice PaLace   Ice PaLace EmptyНед Май 11, 2008 9:12 pm

Джес се биеше с трима ,като се пазеха гърбом с Джи.Биеха се добре ,но се случи точно това ,от което се упасяваха.По-малката сестра от семейство Ди каприо падна на земята.Топовен изстрел от пистолет я повали.Последваха нови два,но те не улучиха никой.Нему продължаваше да се бие,но Анджи спря.Погледна сестра си и клекна до нея.Джес се изправи и каза:
-Продължавай с битката,мене ме остави.
Нямаше друг избор трябваше да продължи.Но късмета не беше на страната на защитниците на Леденият Замък.Сестрите Ди Каприо бяха заловени и отведени в дълбините на Кристалната Пещера.
Минаваха по коридори ,по които имаше ледени кристали и други чудесии.Изведнъж спряха пред една голяма врата.Една от слугите я отвори и пред всички се разкри чудна гледка.В залата ,в която влезнаха всичко беше направено от кристал.В центъра и се намираше бюро ,а на него седеше човек.Беше обърнал гръб на сестрите.
Един от слугите заговори на английски:
-Master*,fulfill the plan*Sisters are there*
Това беше глупава грешка от страна на слугите.Неможеха ли да се досетят ,че двете
им пленнички знаят перфектно английски език.
-Свободни сте-каза господарят им и те излезнаха.Глупава грешка..После се обърна към сестрите:
-Е,мили мой ,сега е ваш ред да говорите.
"Така си и мислиш"-помислиха си едновременно сестрите.
Мъжът започна да обикаля около тях.Когато вече беше направил няколко завъртания се спря пред Джес.Погледите им се срещнаха.Злобните зелени очи на Хуруши се среща с затъмнено-червените от гняв очи на младото момиче.След няколко секунди Хуру се отдръпна.После продума:
-Е,скъпа моя ,Джесика,къде са Кристофър и Мариус.Защо ги криеш?Защо го правиш?Знам за връзката ти с Мариус,но не разбирам,защо тогава криеш Кристофър.
-Няма връзка между мен и Мариус.Неги крия.Незнам къде са.Сестра ми също незнае-след като каза всичко това по-малката сестра погледна с краичицата на окото си Анджи,която подтвърди думите й.
Какво щеше да става от тук нататк престоеше да се разбере.......

Master*-господар
fulfill the plan*-изпълнихме плана
Sisters are there*-сестрите са тук
Върнете се в началото Go down
http://www.otborbg.com/vote.php?id=465
Andjelinа
~Гражданин на Хелзинки~
Andjelinа


Брой мнения : 30
Age : 31
Местожителство : Helzinki
Registration date : 01.05.2008

Ice PaLace Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ice PaLace   Ice PaLace EmptyПон Май 12, 2008 3:45 pm

Хуруши се изправи и погледна внимателно сестрите.Дали лъжеха или казваха истината?Той продължи разговорът с Джес
-Е,добре Джесика,но ми кажи едно.Това боли ли?-той засили ръката си и удари силно Джес,която почти се свлече на земята,а по избилите сълзи в лицето й си личеше,че я е ударил силно.
-Хах ти мръсен,гаден,долен боклук.-започна да вика Джи-Как смееш да удряш сестра ми така,говедо такова.
-Благодаря за комплиментите,но вие ме лъжете-изрече бавно Хуру и тръгна към Анджи-Мисля,че ще е най-добре,ако и двете си признаете още сега къде са?
-Казах ме ти го вече,че не знаем-озъби се Джи
-Добре нека да е на вашата тогава,но отговори ми ти,Фурия.Защо?-той се де доближил до лицето й,а ужастният му дъх силно я удари в носа.Въпреки това тя не извърна глава и го гледаше предизвикателно в очите.
-Защо най-добре не вземеш да си освежиш малко дъха,че ако някой друг го усети може да умре-по лицето й плъзна злорада усмивка,а Хуруши се дръпна от нея.
-Хах момиче,комплиментите няма да те спасят,но виждам че със сестрати си приличате по този рязък характер.У удоволствие бих приел да ми служите,такива като вас може да са ми от голяма полза.
-Никога-извика Джес,която се бе посъвзела,а по очите й нямаше и следа от шамара преди малко.-Предпочитам да умра.
-Може да се уреди.-той щраканА с пръсти и един от слугите му влезе в стаята и му донесе меч.Той отвърза грубо Джес и я остави пред господарят си,а после излезе.
-Ах ти долен пумияр,остави я преди да си сторил нещо,за което после ще съжаляваш.Чу ли ме,нещастник долен-Джи се бе ядосла и Джес веднага разбра,че ако успе само малко да прореже въжетата може би щеше да яосвободи,защото макар и слаба,когато се ядосаше Джи можеше да пребие и питбул с голи ръце.
Върнете се в началото Go down
http://eiren.roleplaylife.net/
Prince
Криминалист
Prince


Брой мнения : 408
Age : 30
Местожителство : В интернет пространството
Настроение : Всичко е ток и жици
Registration date : 29.03.2008

Ice PaLace Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ice PaLace   Ice PaLace EmptyСря Май 14, 2008 9:15 am

-Хуру,помяр такъв,знаеш отлично какво ще последва,ако нараниш мен или някоя от приятелките ми.-проговори с ледено студен глас,Джесика,който отекна в тишината.Хуру я погледна в очите,а зъбите започнаха да му стават все по -дълги и ПО-дълги.
-Познаваме те добре,знаем слабите ти места,неможеш да ни изиграеш-допълниха двете сестри в един глас.
Хуруши се отдръпна назад,но после сякаш се престраши и отиде отново при по-малката сестра.
-Скъпа моя тигрице,сигурен съм ,че много искаш да видиш как умира Анджелика или пък може би тя иска да види твоята гибел.
-Така си мислиш гадняро -отвърна с Фурия с злорадна усмивка на лице.
Хуру не каза нищо.САамо щракна с пръсти.Един от слугите му влезна,поклони се до земи, и му донесе една кама.После излезна.Хуруши вдигната камата и я заби в коляното на Джес.След това я искара.Джеси обаче не издаде и звук.Беше се научилоа да търпи болки,но ако можеше да стане щеше да си го върне на "господарят".Тя изви очи към Анджи и погледът й спря точно върху завързаните и ръце.Няколко минути и бяха нужни да успее да пререже въжетата.После с крайчица на окото си даде знак на Фурия ,че е готова.Момичето това и чакаше.Стана и каза:
-Явно пак си ни вързал по стария начин ,а Хуруши.Не се ли научи ,че не сме толкова слаби.
-Но,за бога,какво става тук.
Джес искаше да отговори ,но остра болка я проряза в коляното.Знаеше ,че капачката и е счупена.Стана и хвана Ши за мантията.
-Внимавай с кого се закачаш.Заслужаваш смърт.-Анджи продължи вместо Джес
-Ако не я искаш ни пусни.Само да си пуснал някого след нас.
"Фурия имам другия идея"-прошепна в ухото й Джесика.После и намигна.Двете си размениха ролите и бавно започнахада излзиат от стаята.По-малката сестра се придържаше към някои от преметите в стаята,а Джи беше упряла кама в гърлото на Хуру.Отвориха врата,стражите се втурнаха към тях,но след като им бе даден знак да не правят нищо.Те просто стояха и даваха път на бившите заложнички и Ши.
Върнете се в началото Go down
http://www.otborbg.com/vote.php?id=465
Andjelinа
~Гражданин на Хелзинки~
Andjelinа


Брой мнения : 30
Age : 31
Местожителство : Helzinki
Registration date : 01.05.2008

Ice PaLace Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ice PaLace   Ice PaLace EmptyПет Май 16, 2008 6:28 pm

Джи и Джес се придвижваха бавно и внимателно,защото можеха да се подлъжат някъде и защото по-малката сестра беше ранена.Изкачваха се нагоре,подминаха [/color]няколко стъпала и съзряха вратата,която се охраняваше от 10 пазачи.Те се огледаха и заредиха пистолетите си,като ги насочиха срещу момичетата.
-Хаха.Няма на къде да бягате.В ръцете ми сте.
-Само така си мислиш,гадино.-изсъска Джи в ухото ми и опря още по-силно ножа в гърлото му.-Сега им нареди да ни пуснат или ще си имаш едно прерязано гърло.
-Ако ме убиеш няма да се измъкнете живи от тук.
-Поне ще умра с усмивка на лице,като гледам как отиваш в ада.
Хуру се замисли,дали найстина Фурия щеше да изпълни обещанието си...О,да той не се и съмняваше в това,но трябваше да направи нещо или те щяха да се измъкнат.
-Ами сестра ти?Достатъчно ли си коравосърдечна,за да умре и тя?
-Не ни подценявай-каза Джесика.-Анджи ще направи каквото е необходимо,за да избягаме и ти с нищо няма да ни спреш!
Хуру видя погледа на момичето и схвана,че найстина ще направят всичко,но ръката на Джи беше се поотпуснала и изглежда тя мислеше бързо.
-Накар ги да отворят вратата и да свалят уръжията.Веднага!
След кратко замисляне,Хуру издаде заповетта и ночти всички свалиха пистолетите си,но въпреки това останаха няколко,който не се подчиниха.
-Не чухте ли какво казах?!Отворете вратата и свалете уръжия или ще го убия.
Най-накрая всички бяха оставили пистолетите и вратата бе широко отворена.Беше време да изчезват,преди да се загазили,но точно тогава...[/color]
Върнете се в началото Go down
http://eiren.roleplaylife.net/
Prince
Криминалист
Prince


Брой мнения : 408
Age : 30
Местожителство : В интернет пространството
Настроение : Всичко е ток и жици
Registration date : 29.03.2008

Ice PaLace Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ice PaLace   Ice PaLace EmptyПет Юни 27, 2008 5:19 pm

....... се чу изстрел.Разбира се,АНджи не се обърна по посока на шума,но Джес го направи.ЗНаеше олично кой е.Когато се обърна видя,две момчета.Мариус и Стефан,колко ги обичаше и двамата.Бяха и най-добрите приятели,силни момчета.Те бяха носочили пистолетите си към всички стражи и с бавни крачки стигнаха до Джес.Помогнаха и да стане и след броени минути напуснаха къщата.

Край"""""


Последната промяна е направена от Prince на Нед Дек 13, 2009 12:21 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
http://www.otborbg.com/vote.php?id=465
AiShIteRu~chAn
Баничка с Боза
Баничка с Боза
AiShIteRu~chAn


Брой мнения : 459
Age : 29
Местожителство : ПлАнеТата На ИзГубЕнитЕ ФантАзьорИ
Настроение : ...my neck hurts...
Registration date : 30.03.2008

Ice PaLace Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ice PaLace   Ice PaLace EmptyНед Юни 29, 2008 3:49 pm


Продължение от роуплейчето "Репетиции на Групата"


Портата изскърца и разтревожения иконом посрещна Нему и придружи Мик и Сжес до лечебницата.Джес бързо изтича обратно и загледа недоверчиво корин,после запита нему
-какво ще превим сега?
-Ще отидем при Шарлот.Тя е в стаята си.
Тримата вървяха нагоре по стълбите.Ди Каприо все още стоеше на прилично разстояние от Корин,който бе навен глава и гледаше върховете на обувките си.Скоро стигнаха до стаята на момичето и Нему натисна бравата
Върнете се в началото Go down
Prince
Криминалист
Prince


Брой мнения : 408
Age : 30
Местожителство : В интернет пространството
Настроение : Всичко е ток и жици
Registration date : 29.03.2008

Ice PaLace Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ice PaLace   Ice PaLace EmptyНед Юни 29, 2008 4:56 pm

Вратата се отвори и първа влезе Нему заедна с Корин ,а след тях и Ди Каприо.Шарлот четеше книга и след като чу шума се обърна.Вцепени се.Неискаше да вижда отново Корин,но Джес и даде знак да замълчи.
-Шарлот би ли ми простила-простена Корин
-Никога не бих ти простила,знаеш много добре -отвърна престорено Шарлот
Беше ред на Нему да се намеси сега,но Джес я настъпа по крака.После заговори:
-Дай му шанс да се поправи ,Шарлот-неможеше да продължи,момичето я прекъсна
-Нима му имате доверие.-момичето хвана за яката Корин и го накара да я погледне в очите-Как можете да имаете вяра на този мръсник?Нему ,Джес опомнете се.Не бъдете толкова глупави,защото му се доверявате.Джес щракна с пръсти и Мариус дойде,плс четерима слуги на Кучики.Джес има заповяда да го заведат в съседната стая.След като си тръгнаха Ди Каприо отиде при Шарлот:
-От начало въобще не му имах доверие,Нему ме накара да преусмисля нещата.Неможем да го виним за нищо,след като той сам ти иска прошка?Дали сме глупави?-хъм хубав въпрос...... не сме глупави.Ако бях такава,щях да те оставя да се мъчеш в онзи склад.Не стига ,че ти спасих живота,а после ми държиш такъв тон......-прозвуча ледения ,но и строг глас на Ди Каприо.Шарлот потръпна.Не беше чувала Джесика да говори така.Обърна очи към Нему,в знак на помощ,но такава не последва.Ще не ще трябваше да се примери:
-Какво искате да сторя?
-Прости на Корин,моля те-добра роля си беше Избрала Нему.
-Повикайте го.
Нему щракна с пръсти и Корин влезна,заедно с пазачите си.Те го оставихи и напуснаха стаята.Тогава.....
Върнете се в началото Go down
http://www.otborbg.com/vote.php?id=465
AiShIteRu~chAn
Баничка с Боза
Баничка с Боза
AiShIteRu~chAn


Брой мнения : 459
Age : 29
Местожителство : ПлАнеТата На ИзГубЕнитЕ ФантАзьорИ
Настроение : ...my neck hurts...
Registration date : 30.03.2008

Ice PaLace Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ice PaLace   Ice PaLace EmptyНед Юни 29, 2008 9:11 pm

Корин умолително загледа Шарлот.тя въздъхна.Все още не му вярваше,но беше склонна да му прости заради приятелките си.
-Прощавам ти,Корин Поуп,но не смей повече да нараниш никоя от приятелките ми.Якно?!
Младежът се усмихна и кимна въодушевено."Сега разбирам как е пленил,Кучики.Голям е чаровник".Шарлот за миг се изненада какво си мисли,после се засмая и се удари по главата.Викна на Нему и на Джес да влязат,Корин изглеждаше уморен,но доволен.Кучики го дръпна навън и тръгнаха към новата стая на бившия им съперник.Собственичката на замъка му беше обещала и сега вървяха устлемени напред.Нему буквално теглеше момчето след нея.Той само следваше усмихнат и не обръщаше внимание на нищо друго.Гледаше човека пред себе си и се радваше.Беше харесал Кучики много и сега разсеяно я следваше,без дори да си има представа накъде е дърпан
Върнете се в началото Go down
Prince
Криминалист
Prince


Брой мнения : 408
Age : 30
Местожителство : В интернет пространството
Настроение : Всичко е ток и жици
Registration date : 29.03.2008

Ice PaLace Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ice PaLace   Ice PaLace EmptyНед Юни 29, 2008 11:04 pm

Джес още бе при Шарлот ,затова реши да проговори:
-Нали не беше трудно да го сториш?Какво толкова беше просто въпрос на време на Шарлот?
-Да ,така е Джесика.
Джес я погледна ,но не каза нищо.Отвори вратата и напусна стаята.Отвън я чакаше Мариус.
-Какво ще правим сега ,принцесо моя?-попита въодушевен той
-Незнам,все още незнам,но бих искала да чуя какво би решил да правим,принце мой?-отвърна предизвикателно Джес.Двамата се хванаха за ръце и тръгнаха.........
П..П.Всичко е във ваши ръце.Или Шарлот да пише и,ли Нему,която иска от двете.


Последната промяна е направена от Prince на Съб Дек 12, 2009 11:49 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://www.otborbg.com/vote.php?id=465
AiShIteRu~chAn
Баничка с Боза
Баничка с Боза
AiShIteRu~chAn


Брой мнения : 459
Age : 29
Местожителство : ПлАнеТата На ИзГубЕнитЕ ФантАзьорИ
Настроение : ...my neck hurts...
Registration date : 30.03.2008

Ice PaLace Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ice PaLace   Ice PaLace EmptyПет Юли 11, 2008 6:12 pm

Нему усещаше как кръвта на Корин беше засилила движението си и ръцете му бяха потни.Тя захапа устни и още по бързо го затегли към западното крило.След миг спря пред голяма ясенова врата със месингов обков.Отвори вратата и мина първа,давайки знак на Поуп да я последва.Той без колебание влезе и огледа стаята.Беше просторна,състояща се от две помещения,баня и тоалетна.Леглото беше двойно и младежът спокойно можеше да се разполага.Той се поклони на Кучики и после погледна още веднъж лицето й.Тя обаче извърна поглед и изтри усмивката от лицето на Корин.
-Ако имаш нещо,намери ме из замъка.Няма да съм далеч.Засега вземи си душ и поспи.В 8 часа има вечеря.Бъди точен.
Момичето излезе и затвори шумно вратата след себе си.Младежът оставен сам,въздъхна,съблече дрехите си и влезе в мраморната баня.Помещението беще просторно с голяма вана,душ,мивка и сребърна закачалка за кърпи.Гостът на замъка напълни ваната и се вмъкна в нея разсеяно.Мислите му бяха далеч оттук.Изгубени в облаците.Не обръщаше внимание на многото аромати и соли,но горещата вода го успокои.Щеше да стои във банята докато настина се почувстваше по-добре
Върнете се в началото Go down
MusicIsTheKey
~ЛиМонЧЕтО~
~ЛиМонЧЕтО~
MusicIsTheKey


Брой мнения : 130
Age : 29
Местожителство : Хелзинки
Registration date : 26.06.2008

Ice PaLace Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ice PaLace   Ice PaLace EmptyПет Юли 11, 2008 8:27 pm

шарлот вървеше към всекидневната на семейство Кучики.От там се носеше приятен аромат на лучена супа и някакво месо.Момичето нямаше търпение да се нахвърли на храната,беше гладна като вълк.Бутна вратата на стаята и седна припряно зад масата,на която бяха поставени няколко плата с храна.Сипа си в чинията два свински котлета и пържени картофи и зопчна да яде оглеждайки масата.Нему седеше на единия край на масата,от едната й старана седеше Корин,а от другата Мик.Срещу нея седяха Джес и Мариус
Върнете се в началото Go down
AiShIteRu~chAn
Баничка с Боза
Баничка с Боза
AiShIteRu~chAn


Брой мнения : 459
Age : 29
Местожителство : ПлАнеТата На ИзГубЕнитЕ ФантАзьорИ
Настроение : ...my neck hurts...
Registration date : 30.03.2008

Ice PaLace Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ice PaLace   Ice PaLace EmptyСъб Юли 12, 2008 8:18 am

Нему беше доста напрегната,но не го показваше.Не знаеше какво и стана напоследък.Сипа си пюре и грах,малко сок от гарафата и си взе чеснова питка.Маруис и Джес си говореха бързо и се смееха,а Шарлот ядеше със светкавична скорост,сякаш ядеше като за последно.За да разчупи леда в този край на масата Мик заговори първи:
-Е,Корин,радвам се,че се сдобрихме и сега си с нас,но разкажи нещо за себе си.От къде си?Кои са родителите ти?
-Ами,моята история не е приятна,Мик,по-добре да не ти разказвам подробности,но и аз съм от Финландия,от Фермерско семейство съм,но родителите ми починаха докато бях малък и не ги познавам добре.
Мик слушаше внимателно,но след края на това изречение Корин млъкна и загреба няколко грахчета от чинията.Едва не ги изсипа,когато Нему тихо прошепна:
-Разбирам мъката ти,Корин,но не мисли за това.Аз също бях вглъбена в себе си и не допущах никого,но сега разбирам,че е по-добре да забравиш.
Тя потупа ръката му,при което по страните на Корин избиха червени петна,но той наведе глава и започна да размазва грахчетата.Другото момче,което седеше отляво на Кучики,гледаше намръщено случващото се.Той обяви,че е приключил с вечерята и че благодари,но ще си тръгва
-Утре пак ще дойдеш нали?-запита Шарлот с пълна уста
Мик погледна Нему и отвърна
-Само ако г-цата разреши
Всички се вгледаха в момичето,което бавно режеше месото в чинията си.То кимна и Шарлот радостно помаха на Мик за довиждане.Вратата проскърца и после се затвори след него.Шарлот също свърши и напусна стаята,тръгвайки нагоре по стълбите
Върнете се в началото Go down
AiShIteRu~chAn
Баничка с Боза
Баничка с Боза
AiShIteRu~chAn


Брой мнения : 459
Age : 29
Местожителство : ПлАнеТата На ИзГубЕнитЕ ФантАзьорИ
Настроение : ...my neck hurts...
Registration date : 30.03.2008

Ice PaLace Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ice PaLace   Ice PaLace EmptyСря Юли 30, 2008 1:46 pm

След тропването на вратата настана тишина.Беше типично за двете момичета,но момчетата определено се чувстваха доста напрегнати.Мариус нервно навиваше един кичур коса около пръста си и щеше да почне да си подсвирква,ако не беше вледеняващия поглед на Джес,който го спря моментално.Тя хапна и последното парче месо от чинията си и се изправи.Мариус я последва неохотно и тъкмо се врътна към вратата,когато Джесика проговори с обичания си заплашителен тембър:
-Нему,трябва да те питам,какво смяташ да правиш с този тук?Познавам те от много години и винаги съм била сигурна,че взимаш правилното решение.Но сега-тя хвърли леко омразен поглед на Корин,който се сви като коте и вече щеше да счупи чинията от мачкане-наистина не знам какво ти става в главата.
Кучики продължи спокойно да се храни и сякаш не бе чула нищо от казаното преди малко.Джес удари масата с юмруци и чак тогава приятелката й я удостои с поглед.Беше от онези арктични погледи,които биха вцепенили всеки,но Ди Каприо беше сериозна.
-Мой си е проблема какво ще правя с него.Приютила съм го и смятам да го храня и поя.Той е човек,който е способен да реши сам какво ще прави.Моля те,Джесика,не се меси.
Момичето понечи да възрази на висок глас,но Мариус я дръпна и я понесе към вратата.Махна на Кучики за довиждане и се изпари.
Корин се беше постреснал,но г-ца Ди Каприо наистина имаше аргумент.Какво може да иска едно момиче като Нему от него?Пържолата му отдавна беше изстинала,но той нямаше намерение да я яде.Беше съвсем разсеян и неадекватен в момента
-Не им обръщай внимание-каза домакинята студено-Отново са загрижени за глупости.-вдигна глава от чинията и се вгледа в топлия поглед на Корин.Погледа му беше някак котешки мил и тя потрепери за миг-Сега е време да лягаме.Утре ще ти намеря работа
Оставиха масата на прислужниците и тръгнаха по дъргите коридори на замъка към стаите си,където щяха да прекарат по една безсънна нощ
Върнете се в началото Go down
Corin
~Гражданин на Хелзинки~
Corin


Брой мнения : 2
Registration date : 15.08.2008

Ice PaLace Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ice PaLace   Ice PaLace EmptyПет Авг 15, 2008 9:09 pm

Корин и Нему се отправиха към стаята на Кучики.Двамата се разбираха чудесно,но Корин беше леко притеснен.Дали избраницатА му не играеше някаква игра?Дали от тази игра той щеше да излезе жив или мъртъв?Непродумваха и всеки който го видеше си преставяше,че се едно са от отдел Мислители,които не продумват с часове.
-Какво ти има?-попита внезапно Кучики,когато спряха пред вратата на стаята й.
-Абсолютно нищо,просто си мислех нещо.-отвърна леко притеснен той-Ще влизаме ли?
Нему го изгледа от високи и след това отвори вратата.Влезнаха и Кучики каза.....
Върнете се в началото Go down
AiShIteRu~chAn
Баничка с Боза
Баничка с Боза
AiShIteRu~chAn


Брой мнения : 459
Age : 29
Местожителство : ПлАнеТата На ИзГубЕнитЕ ФантАзьорИ
Настроение : ...my neck hurts...
Registration date : 30.03.2008

Ice PaLace Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ice PaLace   Ice PaLace EmptyПет Авг 15, 2008 9:20 pm

-Напоследък се държиш странно.Аз те наблюдавам...-тя спря за миг и се замисли над думите си-Можеш да ми кажеш ако има нещо,защото те смятам за приятел.
Нему каза това и се втурна като буря в стаята си.Бухна се на леглото и стисна една възглавница в прегръдките си.Корин стоеше застинал на вратата и сякаш очакваше Кучики да му се изсмее и да прасне вратата под носа му.Но момичето седеше на леглото,стискаше възгравницата и даже,за изненада на Корин,се изчервяваше."Този свят започва да се обръща" помисли ли младежа и влезе в стаята.Преди не бе влизал тук,но това беше нормално,защото познаваше Кучики едва от половин месец.Стените бяха кървавочервени,а килима черен със сребристи нишки.До големия прозорец бе разположено голямото абаносово легло,по чиито възглавници бяха разпръснати различни плюшени играчки.Имаше голям гардероб и библиотека.Беше хубава стая,мебелирана с вкус,но Корин се чувстваше неудобно в момента.Не го биваше в разговорите с момичета,а до преди малко се оплакваше наум,че не си говорят достатъчно
Върнете се в началото Go down
AiShIteRu~chAn
Баничка с Боза
Баничка с Боза
AiShIteRu~chAn


Брой мнения : 459
Age : 29
Местожителство : ПлАнеТата На ИзГубЕнитЕ ФантАзьорИ
Настроение : ...my neck hurts...
Registration date : 30.03.2008

Ice PaLace Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ice PaLace   Ice PaLace EmptyВто Мар 31, 2009 8:59 pm

*********************************************************


Нему седеше на разхвърляното все още легло и се чудеше накъде пак е поела мисълта й.Напоследък съвесм се губеше в съзнанието си,то плуваше някъде надалеч и я оставяше в пълно неведение за света.Под очите й се бяха появили така омразните тъмни кръгове,които я правеха да изглежда поне няколко години по-възрастан отколкото беше.Стисна в юмрук една топка плат и се загледа във вратата.Очакваше нещо или някого,и тя не знаеше какво всъщност прави.Сърцето й биеше учестено и след като беше оставила Корин в стаята на сестра си,тя се чувстваше някак несигурна и сега тялото и се бе настроило за предстояща опасност.Вратата изскърца,по пода прошумоля нечия дълга дреха и Кучики ахна от изненада.
Върнете се в началото Go down
Prince
Криминалист
Prince


Брой мнения : 408
Age : 30
Местожителство : В интернет пространството
Настроение : Всичко е ток и жици
Registration date : 29.03.2008

Ice PaLace Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ice PaLace   Ice PaLace EmptyВто Мар 31, 2009 9:13 pm

-Да не очакваше някой друг-попита с предизвикателен глас Джес
-Ъ,разбира се ,че не.-чу се гласа на Нему
Джес влезна и затвори бавно вратата след себе си.Знаеше че,престоеше дълъг разговор,който можеше да се превърне в разпит за една от двете,по скоро за нея.След това се отправи към масата в стаята и седна на един от столовете,като през цялото време не изпускаше от обсега на очите си Нему.
Тишина. Няма раздвижване и муха да беше бръмнала щеше да се чуе.
-Е, за какво ме викаше?-наложи се да наруши настъпилата тишина Джес
Върнете се в началото Go down
http://www.otborbg.com/vote.php?id=465
AiShIteRu~chAn
Баничка с Боза
Баничка с Боза
AiShIteRu~chAn


Брой мнения : 459
Age : 29
Местожителство : ПлАнеТата На ИзГубЕнитЕ ФантАзьорИ
Настроение : ...my neck hurts...
Registration date : 30.03.2008

Ice PaLace Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ice PaLace   Ice PaLace EmptyВто Мар 31, 2009 9:19 pm

Кучики се замисли над последните думи.Те прозвучаха като далечно ехо в ушите й и може би нямаше да я изтръгнат от унеса,ако строгото лице на Джес не се бе появило пред взора й.Може да се каже,че точно това лице толкова я плашеше и същевременно толкова я успокояваше.Тя отмести погледа си и промърмори нещо.Каквото и да правеше,смисъл нямаше,защото приятелката й веднага щеше да разбере.Съвсем потъна в мислите си.А уж всичко щеше да се оправи...
Джес побутваше нервно Нему и вече бе на път да и се развика...май нямаше да го бъде
************************************
Останаха известно време заедно,като Кучики не проговори въобще.Очите й бяха празни,студени и тя бе съвсем изгубена.Когато се изправи ходеше точно като сонамбул и за малко не се блъсна във вратата.Кога ли щеше да се събуди?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Ice PaLace Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ice PaLace   Ice PaLace Empty

Върнете се в началото Go down
 
Ice PaLace
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Руби Куб :: Хелзинки :: Домовете-
Идете на: