Руби Куб
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Руби Куб

Добре дошли в най-новия виртуален свят Руби Куб
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Какво ще направиш ако...

Go down 
+4
MusicIsTheKey
Prince
Lovely
AiShIteRu~chAn
8 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Black Sheep
~Гражданин на Хелзинки~
Black Sheep


Брой мнения : 154
Age : 30
Настроение : Меланхолично
Registration date : 16.05.2008

Какво ще направиш ако... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направиш ако...   Какво ще направиш ако... - Page 2 EmptyЧет Окт 09, 2008 2:53 pm

Ъъъм...ще си боядисам косата тъмнозелена twich
Ако имаш право да се срещнеш с ЕДИН аниме герой/героиня?
Върнете се в началото Go down
vilche-chan

vilche-chan


Брой мнения : 104
Age : 29
Местожителство : '~'The'~'Anime'~'World'~'
Registration date : 11.05.2009

Какво ще направиш ако... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направиш ако...   Какво ще направиш ако... - Page 2 EmptyСря Май 20, 2009 4:17 pm

twich twich twich

Това, разбира се ще бъде Гаара... 13 Първо ще взема една приятелка и сестра ми, ако може ~дано~. Веднага щом го мерна с поглед, ще изтичам със 10 000 000 000 000 км/ч, ще го прегърна силно, ще го целуна страстно ~дори и да не иска hahakisama ~ и ще му се представя. Веднага след това ще му поискам автограф ~надявам се да ми даде~ и ще почна да му говоря, че съм най-голямата му фенка ~сигурно много хора ще са му казвали това~... ще му купя най-скъпите бисквитки и ще му подаря наааай-голямото МЕЧЕ на света ~макар, че бих искала той да ми подари едно, дори и да е мъничко 09 ~ После ще го помоля да разкаже малко повече за живота си, има ли си приятелка и т.н и т.н. Когато стане време да си тръгва ~това ще бъде много жалкооо... tears ~ ще повторя процедурата от началото на срещата ни: "ще го прегърна силно и ще го целуна страстно" Ще ми бъде мнооооогоооо тежко да се разделя с него 15 ... няма да поискам да го пусна 12 ~дано да няма бодигардове, иначе ще ме изхвърлят~. Ще викам nooooo , ще крещя 02 , ще плача tears и накрая ще се самоубия 04 Бодигардовете ще го отведат от мен иии... май до тук ще свърши срещата ни nooooo ......

Ако спрат да пускат анимета на всякъде по света???
Върнете се в началото Go down
http://tensai-teki.forumotion.net/forum.htm
Prince
Криминалист
Prince


Брой мнения : 408
Age : 30
Местожителство : В интернет пространството
Настроение : Всичко е ток и жици
Registration date : 29.03.2008

Какво ще направиш ако... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направиш ако...   Какво ще направиш ако... - Page 2 EmptyСря Май 20, 2009 9:14 pm

Wow,шокиращ въпрос.От къде да тръгне, е ключа към разгадаването му?
Е добре, принудиме да тръгна от френчетата. 99% от тях няма да го преживеят. Ще викат nooooo , ще реват 02 и няма да повярват. Дали не ми се струва, че и аз ще тръгна по тяхния път? Няма как да го преживея, защото без аниме, немога да живея,(изключвам последните 3 месеца) 02 02 02 02 02 02 02 Неможе да бъде истина? nooooo nooooo nooooo nooooo . Абе накрая живота ще ми свърши със самоубийство, ако няма аниме 04 04 04 04 . Но преди да умра, ще отида до кабеланта телевизия и ще разбия мустаците на шефа им 12 10
Да живеее, анимето happy? haha

Ако съм на път да се самоубия?
Върнете се в началото Go down
http://www.otborbg.com/vote.php?id=465
vilche-chan

vilche-chan


Брой мнения : 104
Age : 29
Местожителство : '~'The'~'Anime'~'World'~'
Registration date : 11.05.2009

Какво ще направиш ако... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направиш ако...   Какво ще направиш ако... - Page 2 EmptyНед Юни 28, 2009 8:46 pm

Ако си на път да се самоубиеш ще направя всичко възможно да го прдотврата, защото хич няма да ми е приятно приятел да умре... WTF
Какво щяхте да направите, ако нямаше компютри и телефони?
Върнете се в началото Go down
http://tensai-teki.forumotion.net/forum.htm
Black Sheep
~Гражданин на Хелзинки~
Black Sheep


Брой мнения : 154
Age : 30
Настроение : Меланхолично
Registration date : 16.05.2008

Какво ще направиш ако... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направиш ако...   Какво ще направиш ако... - Page 2 EmptyВто Юни 30, 2009 9:33 pm

Щяха да пиша писма. kuku
Ако родителите ти те хванат да гледаш хентай(особено яои)?
Върнете се в началото Go down
vilche-chan

vilche-chan


Брой мнения : 104
Age : 29
Местожителство : '~'The'~'Anime'~'World'~'
Registration date : 11.05.2009

Какво ще направиш ако... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направиш ако...   Какво ще направиш ако... - Page 2 EmptyЧет Юли 16, 2009 5:36 pm

Ами... странен въпрос... труден отговор... нека помисля...
Най-вероятно, ако ме попитат какво гледам, бих им отговорила: sweat ...ами едно клипче, сега ми го пратиха и незнаех какво е, а искахда разбера...
Веднага ще затворя прозореца с видеото и ще се оправдая, че вече съм го изгледала. Ама няма никакъв шанс да гледам хентай, докато има някой вкъщи. Егати сложния въпрос зададе.

Какво ще направите, ако искат да ви вкарат в сапунен сериял?
Върнете се в началото Go down
http://tensai-teki.forumotion.net/forum.htm
Black Sheep
~Гражданин на Хелзинки~
Black Sheep


Брой мнения : 154
Age : 30
Настроение : Меланхолично
Registration date : 16.05.2008

Какво ще направиш ако... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направиш ако...   Какво ще направиш ако... - Page 2 EmptyСъб Окт 24, 2009 10:28 pm

Ще измамя всички и ще убия главната героиня XD

Ако сте главната героиня във въпросния сапунен сериал?
Върнете се в началото Go down
vilche-chan

vilche-chan


Брой мнения : 104
Age : 29
Местожителство : '~'The'~'Anime'~'World'~'
Registration date : 11.05.2009

Какво ще направиш ако... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направиш ако...   Какво ще направиш ако... - Page 2 EmptyНед Ное 15, 2009 1:15 pm

Ако съм тази героиня, която ще убиеш, ще си почивам мирно в Ада. haha Но ако още не си ме убила, обещавам ще те убедя да убием сценариста kuku тогава няма защо да умираме haha Но ако пък ти изобщо не си там... хмм.... тогава сама ще убия този сценарист. twich

Какво ще направите, ако смените Grell-sama от Kuroshitsuji за един ден? Хммм??? 16 Очаквам отговара с нетърпение, хехехеееее~ haha
Върнете се в началото Go down
http://tensai-teki.forumotion.net/forum.htm
AiShIteRu~chAn
Баничка с Боза
Баничка с Боза
AiShIteRu~chAn


Брой мнения : 459
Age : 29
Местожителство : ПлАнеТата На ИзГубЕнитЕ ФантАзьорИ
Настроение : ...my neck hurts...
Registration date : 30.03.2008

Какво ще направиш ако... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направиш ако...   Какво ще направиш ако... - Page 2 EmptyСря Ное 18, 2009 7:28 pm

ЩЕ ИЗНАСИЛЯ СЕБАСТИАН!!! haha
Какво ще стане ако видиш в 12 часа вечерта Дядо Коледа да содомизира малки момченца?
XD
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Какво ще направиш ако... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направиш ако...   Какво ще направиш ако... - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Какво ще направиш ако...
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Руби Куб :: Свободна зона :: Форумни игри-
Идете на: