Руби Куб
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Руби Куб

Добре дошли в най-новия виртуален свят Руби Куб
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Подтик към кръвтта...[RPG]

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
AiShIteRu~chAn
Баничка с Боза
Баничка с Боза
AiShIteRu~chAn


Брой мнения : 459
Age : 29
Местожителство : ПлАнеТата На ИзГубЕнитЕ ФантАзьорИ
Настроение : ...my neck hurts...
Registration date : 30.03.2008

Подтик към кръвтта...[RPG] Empty
ПисанеЗаглавие: Подтик към кръвтта...[RPG]   Подтик към кръвтта...[RPG] EmptyСъб Дек 12, 2009 10:25 pm

“Чувстваш ли щипещата хватка на вятъра?”
„Вече не...”
„Защо?”
„Знаеш...”
Тръпнещата перелина на нощта бе обгърнала града и счупената лампа премигваше едва-едва,по ъгъла сви момиче на около 17 години,тъмната и коса бе покрита почти напълно от качулката на дълга черна перелина.Очите й святкаха нервно и тя оглеждаше околностите.Крушката изгоря.Никое човешко същество не можеше да види даже и собственото си тяло в тази тъмнина.
-СТОЙ НА МЯСТО!
Въздухът изсъска.Свистене на плащ и тракане на токове.
-Я,Я,Я,какво си имаме туук~!?Вампир,който се страхува дори и от своите собствени стъпки...Отвращаваш ме?
-Млъкни,гнусни кръвопиецо,знаеш,че съм откъснала отношението с гадняри като вас.Не желая да ги възобновявам.
Мъжът,който вампирката различаваше във тъмнината бе висок и строен,но чертите му оставаха загадка за нея.Перленобелите му зъби проблясваха в тъмнината и тя бързо променяше позата си в защитна готовност.Той се изсмя и презрително подметна косата й.Вампирката не го усети.
-Ти беше Клев,нали?Предателката...Е,драга,обявявам ти война.Ако не промениш начините си,няма да те оставя намира.Ти не си вампир,ти си нищожество.Ходещ труп.Отчайващо!Нека се видим утре и пак ще поговорим,интересно ми е да чуя мнението ти за храната ни-гласът му,плътен и арогантен й харесваше-Сега смятам да закусвам,обаче.До утре...вечер
Отново изсвистя плат и улицата утихна.Клев остана сама.
Върнете се в началото Go down
Prince
Криминалист
Prince


Брой мнения : 408
Age : 30
Местожителство : В интернет пространството
Настроение : Всичко е ток и жици
Registration date : 29.03.2008

Подтик към кръвтта...[RPG] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подтик към кръвтта...[RPG]   Подтик към кръвтта...[RPG] EmptyСъб Дек 12, 2009 11:01 pm

Мина малко време и момичето прошепна:
-Ще закусваш ли?Смятай,че няма да бъде днес-след което тръгна в посоката,по която беше изчезнал вампира.Преследването и беше любимата част от играта.В това никой не можеше да я надмине.С лекота си пробиваше път през дърветата в подножието на планината.Скоро вече чуваше умолителните думи на младо момиче:
-Моля те, не го прави, не не недей.Моля те.
-Колко си сладка?А и как хубаво мирише кръвта ти?Мисля,че е време да станеш моя.
Отвсичко това разбра,че ако не продължи,ще се наложи да се върне.Не, не и пречеше кръвта, жаждата я настигаше, искаше го,но не и сега.Продължи.
Хвърли се напред и хвана кръвопиеца за гушата, като го притисна към дървото.
-Няма да закусваш днес.-изсъска през зъби Клев.
-Няма да ти позволя да ми развалиш закуската-не й остана длъжен той.
-Бягай-извика Клев и момичето, изкупителната жертва на кръвопиеца, избяга към града.
Мисловна атака моментално.Откакто беше тръгнала, да преследва кръвопиеца, беше забравила да стегне защитите около себе си.Глупава грешка.Пусна го и се отдръпна назад в защитна позиция.
"Защо го направи"
"Защото това момиче, не може да бъде вампир, няма да го допусна и ти го знаеш."
Край на мисловния разговор.
-Жаждата те подтиска да атакуваш нали?Защо не се предадеш и се отдадеш на този хубав живот?Пий от кръвта, това те прави силна.-вампира се опитваше да я умайвай,но и нещо повече.
-Няма да стане, говедо такова.Няма да се подлъжа.-рязко смени темата-Искаше да говориш с мен?Тук и сега е времето.-пауза-Слушам те.......
Върнете се в началото Go down
http://www.otborbg.com/vote.php?id=465
AiShIteRu~chAn
Баничка с Боза
Баничка с Боза
AiShIteRu~chAn


Брой мнения : 459
Age : 29
Местожителство : ПлАнеТата На ИзГубЕнитЕ ФантАзьорИ
Настроение : ...my neck hurts...
Registration date : 30.03.2008

Подтик към кръвтта...[RPG] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подтик към кръвтта...[RPG]   Подтик към кръвтта...[RPG] EmptyСря Дек 16, 2009 3:41 pm

Вампирът ядосано изтупа мръсотията от мантията си и игнорира въпроса на Клев,но след като тя отново настоя той доближи лицето й и намръщено започна да й шепне.
-Знаеш ли колко ме дразниш.Мога да те убия само с един замах на ръката си.Аз съм древен,момиченце.На този свят съм от две хилядолетия и новосъздадени вегетарианци като теб не ми се нравят.Лошото обаче е...-той се завъртя на пети и скръсти ръце-че групата,която водех се обърна срещу мен,и всеки един от онези мерзавци се надява да ме изгори и да се изплюе върху пепелта ми,но аз няма да позволя това.Затова ми трябваш ти.
Клев присви очи и го зачака да продължи.
-И така...тази,която е достатъчно глупава да пощадява животите на хората и най-древния вампир на този континент...правим невероятно двойка.-кръвопиеца недоволно изсумтя и й обърна гръб.
-Какво те кара да мислиш,че ще ти помогна?
-Нямаш избор,мила,видях как трепериш дори при най-малкия шум.Имаш още много да учиш за Тъмния дар и току-що си намери перфектния учител.Обещавам,ще променя начина ти на мислене,и ще видиш колко сладка всъщност е кръвтта.
-НИКОГА!!!
-Пффф,ще видим...-лека усмивчица се плъзна по лицето на мъжа и той й се поклони леко-И нека ти кажа името си-сър Ларейн де Меровин.Приемаш ли моето предложение?
Върнете се в началото Go down
Prince
Криминалист
Prince


Брой мнения : 408
Age : 30
Местожителство : В интернет пространството
Настроение : Всичко е ток и жици
Registration date : 29.03.2008

Подтик към кръвтта...[RPG] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подтик към кръвтта...[RPG]   Подтик към кръвтта...[RPG] EmptyЧет Дек 31, 2009 11:05 pm

Клев се отдръпна от него и седна на един пън.Започна да мисли.Реакцията на вампира я изненада.Никога не си беше мислела,че ще се запознае с един от великите вампири на този свят.Предложението,което бе отправено към нея, беше толкова примамливо,че ако не беше на две столетия,веднага щеше да приема.Нещата веднага се промениха.Младата вампирка скочи на крака:
-Няма да приема предложението ти.Ако искаш убий ме, но няма да ти е толкова лесно.Слаба памет имаш. Градът е мой, да не си стъпил в него, иначе лошо ти се пише.
Меровин се намръщи.Очевидно не му беше приятно да му говорят така,но на Клев не й пукаше.
Тя се врътна и тръгна по склона,водещ към града.
Върнете се в началото Go down
http://www.otborbg.com/vote.php?id=465
AiShIteRu~chAn
Баничка с Боза
Баничка с Боза
AiShIteRu~chAn


Брой мнения : 459
Age : 29
Местожителство : ПлАнеТата На ИзГубЕнитЕ ФантАзьорИ
Настроение : ...my neck hurts...
Registration date : 30.03.2008

Подтик към кръвтта...[RPG] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подтик към кръвтта...[RPG]   Подтик към кръвтта...[RPG] EmptyПет Яну 08, 2010 7:21 pm

-Ти си глупачка,не разбираш ли?-Ларейн прокара пръсти през косата си и хвърли изморен поглед към нея-Клев...аз...моля те!
Вампирката се спря като попарена и изненадано се обърна към другия от своя вид.Той въобще не изглеждаше в комфортно положение.Шепнеше си бързо на неразбираем за Клев език и стискаше нещо в ръката си.
-Ти...ме помоли?-момичето беше зяпнало и по лицето и се разля усмивчица.-Хо-хо-хо,значи горемия страшен вампир можел да се моли.
-Молил съм и за по-срамни неща и това няма особено значение,момиче.Просто се съгласи с мен.Трябва да си помогнем взаимно и това е може би единствения ти шанс.Моя последен шанс...
Меровин потърка дясната си ръка и посочи небето
-Скоро ще се зазори,аз няма да изгоря веднага,но ти ще станеш моментално на пепел.Бъди добра с мен,Клев.Поне ти.Ще те науча на много неща и ще те защитавам.Обещавам ти.
Върнете се в началото Go down
Xiao Djun




Брой мнения : 23
Registration date : 03.07.2010

Подтик към кръвтта...[RPG] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подтик към кръвтта...[RPG]   Подтик към кръвтта...[RPG] EmptyНед Юли 04, 2010 9:56 am

Изведнъж от дърветата изскочи вампирка. Беше наблюдавала и слушала целия разговор от край до край. Единственото, което можеше да се забележи, беше че е висока и слаба. Беше с дълга мантия с качулка.
-Ама че глупаци! - просъска тя. - Нима ти, мерзавецо, си мислиш, че можеш да я ръководиш с приказки? Ти - тя посочи с пръст вампирката, -млъкни и слушай. От слънцето не се изгаря. Кожата ни блести, но не се изгаря. А ти - тя посочи кръвопиеца - ела да се бориш с някой като теб. аз съм вегитариянка.... доста млада при това. Ха! Виждаш ли? - тя се обърна пак към шашнатото момиче. - Той знае, че въпреки диетата ми, аз съм по-силна. Аз съм новородена. Е? А що се касе за тъмния дар.... Аз мога да те науча на всичко без да те принуждавам да правиш каквото и да е било против волята ти.
-Ти? - засмя се вампира с ехиден смях. - Слушай добре: аз съм на две хи-ля-до-ле-ти-я! Не на два месеца!
-Да, аз. Казах, че съм новородена. Но не казах всичко. Аз съм на 15 човешки години.... проживяни във Волтера, в библиотеката, между книгите. С Волтури за учители. Цялата Волтера се въртеше около малкото ми пръстче.
-Невъзможно.... Невъзможно ти да си.... - каза вампира. Очите му се бяха уголемили. През това време зпочна да се зазорява. Клев се притисна към дървото уплашено, но мом ичето остана на поляната.
-Съжелявам, не се представих. Аз съм Мелания дьо Роузи -каза тя и свали мантията. Остана по една красива рокля, а слънцето си заигра по кожата й.
-Аз мога ли.... - попита плахо момичето.
-Да, ела.- но вампирката се замисли....
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Подтик към кръвтта...[RPG] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подтик към кръвтта...[RPG]   Подтик към кръвтта...[RPG] Empty

Върнете се в началото Go down
 
Подтик към кръвтта...[RPG]
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Руби Куб :: Хелзинки :: Страничен Роуплей-
Идете на: