Руби Куб
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Руби Куб

Добре дошли в най-новия виртуален свят Руби Куб
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Някой навит за Warcraft???

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Miracle

Miracle


Брой мнения : 4
Registration date : 24.10.2009

Някой навит за Warcraft??? Empty
ПисанеЗаглавие: Някой навит за Warcraft???   Някой навит за Warcraft??? EmptyСъб Окт 24, 2009 5:28 pm

Сега,аз знам че админката Момо-чан си играе УАУ и ме бие през цялото време,но се питам дали има някой навит за отбор,че аз съм абсолютен НУУБ.Ъъъ...плииз.Warcraft е нещо абсолютно зарибяващо и се ядосвам на Момо,че ме освети за нея...сега не мога да се спра 02
Съветвам ви да я пробвате и ако се решите да се групираме и да убиваме ЕЛФИИИИИИ crazy metal
Върнете се в началото Go down
vilche-chan

vilche-chan


Брой мнения : 104
Age : 29
Местожителство : '~'The'~'Anime'~'World'~'
Registration date : 11.05.2009

Някой навит за Warcraft??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Някой навит за Warcraft???   Някой навит за Warcraft??? EmptyСъб Окт 24, 2009 5:59 pm

Бих се навила... ако я играех. sweat И Момо-чан наистина ли е чак толкова силна? 11 Иначе нали, хубава ти е идейката, но аз не мога да играя за съжаление. Т___T

П.П. Привет! 10
Върнете се в началото Go down
http://tensai-teki.forumotion.net/forum.htm
AiShIteRu~chAn
Баничка с Боза
Баничка с Боза
AiShIteRu~chAn


Брой мнения : 459
Age : 29
Местожителство : ПлАнеТата На ИзГубЕнитЕ ФантАзьорИ
Настроение : ...my neck hurts...
Registration date : 30.03.2008

Някой навит за Warcraft??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Някой навит за Warcraft???   Някой навит за Warcraft??? EmptyНед Окт 25, 2009 1:06 pm

МУХАХАХАХА,никога няма да ме биеш Хана-чан.Но можеш да си направиш герой Хорд и да играем заедно.Докато си Алайънс ще те убивам hahakisama
Айде бе хора,някой който играе УОУ няма ли?Дръпнете си я и я пробвайте.Супер зарибяваща е.Започваш от ниво и качваш нива,правейки мисии.Забавно е и се започнаваш с хора.Аз например съм ниво 64 и се запознах с един иранец на една мисия.Яко е!!!
П.С FOR THE HORDE!!!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Някой навит за Warcraft??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Някой навит за Warcraft???   Някой навит за Warcraft??? Empty

Върнете се в началото Go down
 
Някой навит за Warcraft???
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Руби Куб :: Свободна зона :: Форумни игри-
Идете на: