Руби Куб
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Руби Куб

Добре дошли в най-новия виртуален свят Руби Куб
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 [RPG]Какво бихте направили ако се събудите до човека писал преди вас

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
AiShIteRu~chAn
Баничка с Боза
Баничка с Боза
AiShIteRu~chAn


Брой мнения : 459
Age : 29
Местожителство : ПлАнеТата На ИзГубЕнитЕ ФантАзьорИ
Настроение : ...my neck hurts...
Registration date : 30.03.2008

[RPG]Какво бихте направили ако се събудите до човека писал преди вас Empty
ПисанеЗаглавие: [RPG]Какво бихте направили ако се събудите до човека писал преди вас   [RPG]Какво бихте направили ако се събудите до човека писал преди вас EmptyПет Сеп 05, 2008 11:40 am

Така това е нещо като какво бихте направили игричката,но ще пишем само за едно единствено нещо,а именно "Какво бихте направили ако се събудите до човека писал преди вас".Всички горе-долу се познаваме и мисля,че ще се получи нещо много интересно.Е нека започваме XD
Върнете се в началото Go down
Prince
Криминалист
Prince


Брой мнения : 408
Age : 30
Местожителство : В интернет пространството
Настроение : Всичко е ток и жици
Registration date : 29.03.2008

[RPG]Какво бихте направили ако се събудите до човека писал преди вас Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [RPG]Какво бихте направили ако се събудите до човека писал преди вас   [RPG]Какво бихте направили ако се събудите до човека писал преди вас EmptyПет Сеп 05, 2008 12:20 pm

Ако се събудя до теб,ще те питам,ко праиш тука и ще си сипя огромно количество вода + 2 ил и3 валерианчета,за да си спомня поненещичко
Върнете се в началото Go down
http://www.otborbg.com/vote.php?id=465
AiShIteRu~chAn
Баничка с Боза
Баничка с Боза
AiShIteRu~chAn


Брой мнения : 459
Age : 29
Местожителство : ПлАнеТата На ИзГубЕнитЕ ФантАзьорИ
Настроение : ...my neck hurts...
Registration date : 30.03.2008

[RPG]Какво бихте направили ако се събудите до човека писал преди вас Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [RPG]Какво бихте направили ако се събудите до човека писал преди вас   [RPG]Какво бихте направили ако се събудите до човека писал преди вас EmptyПет Сеп 05, 2008 1:43 pm

Потърква тромаво очи и усеща нечия ръка върху корема си.
nande "Какво е ставало снощи тукааа??The number you have called is not answering.Имам нужда от зареждане на мозъка."
Сръгва човека до себе си и вижда,че това е Десито. sweat
"малееее,какво ще се прави сега?Май попрекалихме снощи"
Десито похърква тихичко,а Диди-чан оглежда хубаво стаята.По пода се въргалят някакви изтормозени душици,а под завивките нещо шумоли. kfu
"Ааа,не,нещо има под завивките,дано само да не сме приютили и някое разгонено куче"
П.С Деси-чааан,айде да пишем по този начин,който аз използвам и да продължим ей тази история във стаята.Все едно след някой бурен купон.Ще стане много смешно.Нали става?
Върнете се в началото Go down
MusicIsTheKey
~ЛиМонЧЕтО~
~ЛиМонЧЕтО~
MusicIsTheKey


Брой мнения : 130
Age : 29
Местожителство : Хелзинки
Registration date : 26.06.2008

[RPG]Какво бихте направили ако се събудите до човека писал преди вас Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [RPG]Какво бихте направили ако се събудите до човека писал преди вас   [RPG]Какво бихте направили ако се събудите до човека писал преди вас EmptyПет Сеп 05, 2008 3:46 pm

Завивката бавно се повдига и се подава рошавата глава на Мимси.Оглежда положението и щом забелязва сестра си се гушва до нея и придърпва одеалцето да им е топличко.Още е рано да се става,хайде да похъркаме Диди-чамаааааааа! 09
Върнете се в началото Go down
AiShIteRu~chAn
Баничка с Боза
Баничка с Боза
AiShIteRu~chAn


Брой мнения : 459
Age : 29
Местожителство : ПлАнеТата На ИзГубЕнитЕ ФантАзьорИ
Настроение : ...my neck hurts...
Registration date : 30.03.2008

[RPG]Какво бихте направили ако се събудите до човека писал преди вас Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [RPG]Какво бихте направили ако се събудите до човека писал преди вас   [RPG]Какво бихте направили ако се събудите до човека писал преди вас EmptyПет Сеп 05, 2008 8:26 pm

Избутва Милена-чан със леко дразнение и изпуфтява изморено.Преброява колко човека има в стаята и се оказва,че има и някои,които не познава
18 "Положението наистина е сериозно,хубаво е,че баща ми е на конференция,а майка е на работа.Трябва да намеря начин да изгоня тая тайфа навън.Чудя се дали Деси-чама ще имисли нещо.Сега ще я събудя"
Хваща Клевчето за рамената със сериозно изражение и я разтръсква силно
-Събудииии се,ДЕСИ-ЧАМААААААААААА
Върнете се в началото Go down
YaMaKami*RiYu
~Гражданин на Олимпия~
YaMaKami*RiYu


Брой мнения : 56
Age : 33
Местожителство : YaoI WondeRlanD
Registration date : 04.04.2008

[RPG]Какво бихте направили ако се събудите до човека писал преди вас Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [RPG]Какво бихте направили ако се събудите до човека писал преди вас   [RPG]Какво бихте направили ако се събудите до човека писал преди вас EmptyПет Сеп 05, 2008 8:57 pm

Ивито обръща сънливо глава и оглежда стаята,в която е попаднала."Я никога не съм спала в тази стая,много странно".След няколко мига обмисляне на тези неща Иви усеща силна болка във врата и гърба и разбира,че е заспала на пода.

03 03 03 04 06
WTF?!Strarts to recall yesterdays info.
Причина първа:След дивия купон снощи са ме приютили във нечии скромен дом,нямало е достатъчно легла и съм заспала на пода.Това убяснява всички болки и страшния махмурлук
Причина втора:Отвлекли са ме и сега съм под надора на някакви страшни бандити,които следят всяко мое движение.Били са ми някакви наркотици,което обяснавя нежеланието ми да се движа и болките в главата.
15 19 Really scared
Чува нечии крясъци наблизо и веднага обръща глава към дясната си страна,при което вратът и изпуква зловещо.Диди-чан тръска някакво момиче,което според погледа на Ивито,изглежда като труп.
16 tears 02
-Диди-чаааан,ти си тук,колко се радвам.Толкова се уплаших
Върнете се в началото Go down
Prince
Криминалист
Prince


Брой мнения : 408
Age : 30
Местожителство : В интернет пространството
Настроение : Всичко е ток и жици
Registration date : 29.03.2008

[RPG]Какво бихте направили ако се събудите до човека писал преди вас Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [RPG]Какво бихте направили ако се събудите до човека писал преди вас   [RPG]Какво бихте направили ако се събудите до човека писал преди вас EmptyСъб Сеп 06, 2008 10:41 am

Деси неможе да се събуди,чува някакви писаци,но след снощния запой,неможе да отвори и клепачи дори.Всичко я тресеше,се едно имаше висока лятна треска.Имаше чувството ,че няма нищо по себе си,а само Тиква,която не знае къде се намира.Със сетни услия отвори леко клепачи и след това подскочи до тавана,се едно някой я е ужилил
-Ко ста тука бе орица?Дека съм?ЯЯЯЯба ти Диди-Чама ли си?А ти коя си?
Двете момичета,я гледат сякаш за пъррви път я виждат.Се едно момичето пред тях е хванало склероза
П.П.Господи,ама аз наистина не помня нищо.Диди-Чамаааааааааааааааааааа ,ПОМОЩЩЩЩЩ Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
http://www.otborbg.com/vote.php?id=465
AiShIteRu~chAn
Баничка с Боза
Баничка с Боза
AiShIteRu~chAn


Брой мнения : 459
Age : 29
Местожителство : ПлАнеТата На ИзГубЕнитЕ ФантАзьорИ
Настроение : ...my neck hurts...
Registration date : 30.03.2008

[RPG]Какво бихте направили ако се събудите до човека писал преди вас Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [RPG]Какво бихте направили ако се събудите до човека писал преди вас   [RPG]Какво бихте направили ако се събудите до човека писал преди вас EmptyСъб Сеп 06, 2008 12:57 pm

nooooo nooooo
"Неееее,Клев е получила амнезия.Дишаме,дишаме,трябва да се успокоя."
Удря си един шамар и си поема въздух.В този момент на врата й се хвърля Иви-чан и започва да реве страховито what "ОМГ,тука взе да става претъпкано"
Клев гледа объркано опитите на Диди да откопчи момичето от врата си,а Мими гушка възглавницата и отново заспива.След поредния неуспешен опит да отблъсне Ивайла,Диди изпуфтява отново и хвърля умолителен поглед на Десито.
-Десииии-чааан,спаси ме,my darling! tears tears
На леглото настъпва голяма мешаница
Върнете се в началото Go down
Prince
Криминалист
Prince


Брой мнения : 408
Age : 30
Местожителство : В интернет пространството
Настроение : Всичко е ток и жици
Registration date : 29.03.2008

[RPG]Какво бихте направили ако се събудите до човека писал преди вас Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [RPG]Какво бихте направили ако се събудите до човека писал преди вас   [RPG]Какво бихте направили ако се събудите до човека писал преди вас EmptyНед Сеп 07, 2008 11:39 am

Паметта на Деси бавно се възвръща,но тъкмо щеше да се опита да отскъбне Диди-чан от Ивайла,когато нечии крак я удря по носа и започва кръв да се лее.Деси не се плаши и със сетни усилия откопчва Диди-чан от схватката на Ивайла
-За бога,Деси -чан добре ли си?-пита Диди,която едвам си поемаше дъх.Явно схватката на Ивайла е била доста силничка.
-Добре съм споко.Какво е станоло тука?Нещо нищо не си спомням от снощи.А вие?
МОМИЧЕТО погледна към единствените две будни момичета и зачака отговор.
Върнете се в началото Go down
http://www.otborbg.com/vote.php?id=465
AiShIteRu~chAn
Баничка с Боза
Баничка с Боза
AiShIteRu~chAn


Брой мнения : 459
Age : 29
Местожителство : ПлАнеТата На ИзГубЕнитЕ ФантАзьорИ
Настроение : ...my neck hurts...
Registration date : 30.03.2008

[RPG]Какво бихте направили ако се събудите до човека писал преди вас Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [RPG]Какво бихте направили ако се събудите до човека писал преди вас   [RPG]Какво бихте направили ако се събудите до човека писал преди вас EmptyПон Сеп 08, 2008 2:10 pm

15 15 Подсмърк,подсмърк,за съжаление и аз нищо не помня.Направихме форумно събиране,да се видим,кой,кой е,майка ми направи хапване и после отиде на гости на баба,оставяйки ни сама.Пуснахме музика и започнахме да обсъждаме мръсни неща.И после... 03 03 Само да не е станало това,което си мисля
Диди започва да върти уплашено глава,а другите седят заледени и усмислят нещата.Иви започва да вика истерично,а Деси,изгубила ума и дума,се скрива под одеалото.
01 18
Ред в залата,ред в залата!Успокой се народе!
Иви-чан се усмирява,Клев гледа уплашено изпод завивката.Диди въздъхва и скръства ръце.Мислите и болезнено пулсират във мозъка,жужат като пчели около цъфнало цвете,но тя ги прогонва раздразнено с ръка и изплезва език.
-Каквото и да е ставало снощи вече е минало,да пропуснеме подробностите.В момента имам страховито главоболие и имам нужда от кафе.Ако ме извините отивам в кухнята.
Момичето се изтърсва от леглото,проправя си път през налягалите по пода хорица и изхвърчава по коридора
Върнете се в началото Go down
Moon Goddess
~Гражданин на Хелзинки~
Moon Goddess


Брой мнения : 62
Registration date : 10.09.2008

[RPG]Какво бихте направили ако се събудите до човека писал преди вас Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [RPG]Какво бихте направили ако се събудите до човека писал преди вас   [RPG]Какво бихте направили ако се събудите до човека писал преди вас EmptyСря Сеп 10, 2008 10:34 am

"Хехе, здравей (:" Laughing
Върнете се в началото Go down
AiShIteRu~chAn
Баничка с Боза
Баничка с Боза
AiShIteRu~chAn


Брой мнения : 459
Age : 29
Местожителство : ПлАнеТата На ИзГубЕнитЕ ФантАзьорИ
Настроение : ...my neck hurts...
Registration date : 30.03.2008

[RPG]Какво бихте направили ако се събудите до човека писал преди вас Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [RPG]Какво бихте направили ако се събудите до човека писал преди вас   [RPG]Какво бихте направили ако се събудите до човека писал преди вас EmptyСря Сеп 10, 2008 5:07 pm

Диди едва не се сблъсква с някакво момиче на коридора и за да не се прасне в огледалото се наложи един доста рязък завой,който й коства болки в глезена.Момичето си изглеждаше съвсем трезво и това изненада домакинята
11 "Как ли се справя с махмурлука?Може би не е пила снощи.Еее...на такъв купон да не пиеш,това е грехота"
Оглежда добре гостенката и приствива очи.
-Не те познавам,как се казваш?
Девойчето изглежда не чу добре и погледна любопитно Дуци-сама.
04 04
"Ъъъ,май попаднахме на един човек със продухани от снощи уши.Или пък може би сонамбулства.Може би ако я полея с кофа вода ще се събуди" 08
Отакуто почесва глава и за всеки случай пак пита момичето как се казва,този път малко по-силно
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





[RPG]Какво бихте направили ако се събудите до човека писал преди вас Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [RPG]Какво бихте направили ако се събудите до човека писал преди вас   [RPG]Какво бихте направили ако се събудите до човека писал преди вас Empty

Върнете се в началото Go down
 
[RPG]Какво бихте направили ако се събудите до човека писал преди вас
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Руби Куб :: Свободна зона :: Форумни игри-
Идете на: