Руби Куб
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Руби Куб

Добре дошли в най-новия виртуален свят Руби Куб
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Из Олимп ...

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Клодия Лейн
Ръководител по Танци
Клодия Лейн


Брой мнения : 11
Registration date : 06.07.2008

Из Олимп ... Empty
ПисанеЗаглавие: Из Олимп ...   Из Олимп ... EmptyВто Юли 29, 2008 8:36 pm

Клодия бе на центъра на Олимп, място, където в момента не бе особено безлюдно. Момичето не си падаше по центърите, заради огромния шум, бутане, блъсканици и прочие и все още не разбира какво на практика прави там. Погледна малкия си часовник, който стоеше мирно на лявата й ръка - имаше доста време, докато дойде момент за някой друг ангажимент, а плановете на къдрокосата ... ги нямаше, затова щеше да се наложи или да ги измисли в движение, или да прекара свободните часове в скитане на до болка познатия център на Олимп ...
Върнете се в началото Go down
Prince
Криминалист
Prince


Брой мнения : 408
Age : 30
Местожителство : В интернет пространството
Настроение : Всичко е ток и жици
Registration date : 29.03.2008

Из Олимп ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Из Олимп ...   Из Олимп ... EmptyВто Юли 29, 2008 8:52 pm

Джес отново имаше час по Волейбол и затова беше отскочила до Олимп.След тренировка реши да отиде до центъра на града.Знаеше ,че обикновено някой друг учител ходят там и се надяваш да види Клодия Лейн,учителката по танци,за да разговарят.Хвана първия автобус и на втората спирка слезе.Точно пред нея се намираше голям магазина и други неща.Ди Каприо тръгна по наклонената уличка и с облекчение видя ,че малко по надолу беше търсеният от нея човек.Продължи с все още каменно изражение на лицето.
-Клодия?-подвикна Джес
Момичето се обърна и я съзря.Хич не и беше приятно,защото знаеше колко зъл характер имаше Ди Каприо,но какво да се прави,все пак беше добре.Сега може би нямаше да се скита сама.Когато Ди Каприо се приближи тя отвърна:
-ДА,Ди Каприо,какво има?
-Хъм,нищо-с подозрение отвърна учителката по волейбол.Отново се сблъскваха двете.От училище се мразеха,от когато Джес замалко да не я убие.Отлично помнеше събитието,но искаше да си върне приятелството й.Случилото се в училище не беше по нейна вина,а тя просто беше попаднала на лошо място в лош момент.Сигурна бе ,че и Лей го знаеше.
Двете продължиха да вървят по улицата.
-Как мина денят тии?-попита с насмешка Ди Каприо
-Отлично,някви прроблеми при теб.
-Само с Джейсън,но ще свикне.
-Джейсън Руфас ли?Той винаги си е бил особняга.Когато идваше в часовете ми по танци,правеше всемъзможни неща и винаги искаше да изпъкне.НО не се получи и скоро се отказа.Едва ли ще му провърви другаде?
-Права си,трудно му е дори да посрещне топката.
И двете се изсмяха.Тогаз
Върнете се в началото Go down
http://www.otborbg.com/vote.php?id=465
Клодия Лейн
Ръководител по Танци
Клодия Лейн


Брой мнения : 11
Registration date : 06.07.2008

Из Олимп ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Из Олимп ...   Из Олимп ... EmptyВто Юли 29, 2008 9:09 pm

- Но нека да не говорим за така наречените трудно приспособяващи се и да сменим темата. Как е животът, Джес ? Някакви нови жертви за убиване ?
Другата смръщи леко поглед, но отговори.
- Не. Нали знаеш ...
- Съжалявам, че те прекъсвам, но мисля, че се досещам за какво искаш да говорим. Знам,знам, доста се заяждам, не мога да се отърва от този навик - Вдигна невинно вежди и отново погледна часовника си. Обикновено не се разбираше с времето, но сега явно на него не му бе до закачки - бяха минали само три минути, откакто го погледна за последно.
- Бързаш ли за някъде ?
- А, не, просто проверявам. Но нямам търпение да вляза в залата. Обичам танците, колкото ти обичаш волейбола. - Скръсти ръце и погледна някак уверено къдревата си коса. - Надявам се не мислиш, че танцуваме там само виенски валс или нещо такова. Има си стилове. Аз, естествено, харесвам всички, но си имам любими. - Усмихна се леко и погледна заинтересовано Джес. - А нещо ново при теб ? От ... доста отдавна не сме се виждали, мисля, би ми било интересно да се запозная с най-пресните новини на сезона.
- Сериозно ?
- Дам - Вдигна някак хитро поглед. - Сериозно. Все пак не винаги се среща стара познайница от училище. Винаги съм отворена за информация.
Върнете се в началото Go down
Prince
Криминалист
Prince


Брой мнения : 408
Age : 30
Местожителство : В интернет пространството
Настроение : Всичко е ток и жици
Registration date : 29.03.2008

Из Олимп ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Из Олимп ...   Из Олимп ... EmptyВто Юли 29, 2008 9:36 pm

Джес я погледна,се едно й е зашлевила плесница.
-Хъм,как върви живота с гаджетата ,Лейнн?Хвана ли някой вече?-тези думи се изплъзнаха от устата й,без дори да е успяла да ги спре.
-Това пък от къде ти хрумна ,Джес,знаеш че имам.
-Напротив незнам-правеШе се на интересна Ди Каприо.Незнайно как мразеше и едновременно обичаше да дразни Клодия.
Момичето я погледна.Учеха заедно в едно и също училище,знаеха си приятелите наизуст как е могла Джес да е забравила.
-А къде е твоя Мариус?Любиия ти?
-У тхя си е,защо?Какви ги забъркваш Лейн?О небеса......
Двете се спогледаха.Задаваха се две познати до болка на Джес лица.Едното беше Мариус,а другото както винаги Леонардо.
-Какво правите тука?-попита изненадващо Джес.
-Ъъъ,господарке,разхождаме се-опита се да спаси положението Леонардо.Разбира се,истината беше ,че Мариус търсише Ди Каприо ,а Лео ,нейната приятелка ,силно каззано,Лейн.
-Хайде,признайте си.-каза Лейн
Момчетата се спогледаха и един от тях отговори......
Върнете се в началото Go down
http://www.otborbg.com/vote.php?id=465
Клодия Лейн
Ръководител по Танци
Клодия Лейн


Брой мнения : 11
Registration date : 06.07.2008

Из Олимп ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Из Олимп ...   Из Олимп ... EmptyСря Юли 30, 2008 11:24 am

- Ами ... търсехме ви.
При отговорът Клодия пусна вече една истинска усмивка и погледна другото момиче великодушно. Не й се струваше съвпадение, че гаджетата и на двете са братя, обикновено къдрокосата търсеше някакъв скрит замисъл в тези неща, опитваше се да намери логика в най-нелогическите места. Не винаги бе увенчавана с успех, но поне опитваше.
- След като сме се събрали по двойки ...
- Какво ? - Леонардо, сякаш се правеше, че не разбира замисъла на Кло, който въобще не бе труден за отгатване. Зеленооката се подпря на стената на близката сграда и изгледа новодошлите. След това започна да игра с един кичур от косата си и за известно време никой не казваше нищо, като обстановката ставаше все по-напечена с всяка мълчалива секунда.
- Да я даваме по същество - Лейн придърпа Лео към себе си и невъзмутимо го целуна,след което се ухили загадъчно и хвърли поглед на Ди Каприо.
Върнете се в началото Go down
Prince
Криминалист
Prince


Брой мнения : 408
Age : 30
Местожителство : В интернет пространството
Настроение : Всичко е ток и жици
Registration date : 29.03.2008

Из Олимп ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Из Олимп ...   Из Олимп ... EmptyСря Юли 30, 2008 12:25 pm

Още преди някой да е продумал,двамата започнаха да валсират по смаяните погледи на минувачите.Някой се спираха и се възхищаваха,тъй като те бяха страхотна двойка и умело танцуваха,но пък други ги подминаваха и се подсмихваха недвуслислено.Мариус бе затихнал на мястото си,сякаш беше вкаменен,а Джес поглеждаше ту Лео,ту Лейн.Какво им ставаше на тея?Реше ,че е крайно време да се намеси:
-Лео-извика тя.
Момчето схвана идеята й и спря моментално.След него и Лейн спря.Мариус кимна и четиримата тръгнаха.Никой не проговаряше.Лео реши да наруши тишината:
-Ди Каприо,без....
-Знам ,Лео,няма .Разбирам изцяло ситуацията.Бъди спокоен.
След това го потупа по рамото.
Тоагва......
Върнете се в началото Go down
http://www.otborbg.com/vote.php?id=465
RiChAlD_MaLfOi
~Гражданин на Олимпия~
RiChAlD_MaLfOi


Брой мнения : 5
Registration date : 27.07.2008

Из Олимп ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Из Олимп ...   Из Олимп ... EmptyСря Юли 30, 2008 1:06 pm

Тогава Рик забеляза Джесика.Той тъкмо разглеждаше поредната си фотосесия на джобния компютър.
-Джес!-викна той.
-Рик!-отвърна тя и двамата тръгнаха един към друг.
Рик беше с най-сладката усмивка,която можеше да изкара и гледаше Джес с удоволствие.
-Здрасти Джес-каза Рик като се спряха един пред друг.
Той махна един кичур от лицето й.Прегърна я и след това я целуна.Другите трима ахнаха.
-Е Рик да те запозная!-каза накрая Джесика.
-Аз съм Рик!-протегна ръка момчето,а с другата прегръщаше Джес през кръстта
Върнете се в началото Go down
Prince
Криминалист
Prince


Брой мнения : 408
Age : 30
Местожителство : В интернет пространството
Настроение : Всичко е ток и жици
Registration date : 29.03.2008

Из Олимп ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Из Олимп ...   Из Олимп ... EmptyСря Юли 30, 2008 1:29 pm

Другите се преставиха и накрая Мариус проговори:
-Много се радвам за вас-смънка под носа си той.Ако ставаше въпрос той от вътре се ядосваше на самия себе си,че не е успял пръв да плени в мрежите си Джесика.
Рик продължаваше да гледа Джес.
За първи път от много години Джес се почувства някак виновна.Маруис доста пъти се бе опитвал да и покаже чувствата си,но тя не му обръщаше внимание.ДЖесика се вцепени.Тя имаше угризения.Това не бе възможно,никога преди...и то към някое момче.Изсумтя като кон и впери поглед в обувките си,после и към обувките на приятеля си.Сега си спомни колко много държи той на външния си вид.Обувките му бяха излъскани до блясък,момичето даже успя да хване отражението си в тъмната кожа.Главата й бръмчеше,незнайно защо.Обаче думите на Рик ,я накараха да се върне в реалността:
-Добре ли си,скъпа?
-Да,отлично-излъга тя.
Рик я погледна в очите и каза:
Върнете се в началото Go down
http://www.otborbg.com/vote.php?id=465
AiShIteRu~chAn
Баничка с Боза
Баничка с Боза
AiShIteRu~chAn


Брой мнения : 459
Age : 29
Местожителство : ПлАнеТата На ИзГубЕнитЕ ФантАзьорИ
Настроение : ...my neck hurts...
Registration date : 30.03.2008

Из Олимп ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Из Олимп ...   Из Олимп ... EmptyСъб Авг 02, 2008 8:15 pm

-Познавам те,и повярвай,разбирам кога нещо не е наред.Можеш да споделиш със мен,не бъде стеснителна.
Джес поклати отрицателно глава и затърси нещо,с което да промени темата.Но нищо не идваше и тя запчна да се притеснява.Рик понечи отново да я запита,но тогава се появи сламката,за която Джес да се хване.Беше Нему,която беше следвана от Корин.Двамата си говореха за нещо.Изглеждаха напрегнати,но въпреки това Джесика се забърза и ги посрещтна
-Нему,радвам се да те видя-поздрави я тя-Как си?А ти,Корин?
Приятелката й кимна в знак,че е добре,а Корин само се усмихна нервно и огледа останалите.Всички изгледаха любопитно новодошлите,очевидно те не ги познаваха.Чак сега Ди каприо се сети,че не е представила преди Нему и Корин на двамата си нови другари.
-Рик,Клодия,искам да ви преставя двама добри мои приятели-Нему Кучики и Корин Поуп
Рик и Клодия махнаха на другите,а Клодия прошепна нещо на Рик.
-За къде сте се запътили?-обърна се Джес към Кучики
-Всъщност,за никъде,просто на малка разходка.
Джесика се зарадва.Сега щяха да говорят за нещо друго
Върнете се в началото Go down
Prince
Криминалист
Prince


Брой мнения : 408
Age : 30
Местожителство : В интернет пространството
Настроение : Всичко е ток и жици
Registration date : 29.03.2008

Из Олимп ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Из Олимп ...   Из Олимп ... EmptyСря Авг 06, 2008 8:21 pm

Джес не каза нищо.Продължиха да вървят надолу по улицата.Изведнъж пейджърът на криминоложката започна да пиука.
-Какво става?-попитаха всички в един глас и погледнаха Ди Каприо
-Викат ме спешно в криминологията.Отново убийство.Ще се чуем по късно с всички.
-Но,Джес,днес имаш свободен ден
-Знам,но ме виак шефа,какво да правя/
-А добре върви-кимна Нему
Джес целуна бързо по бузата Рич,кимна на другите и потегли по пресечката .Знаеше че трябва да ваземе и Марион.Затова след броени минути вече беше напуснала Олимп по посока Хелзинки.
Върнете се в началото Go down
http://www.otborbg.com/vote.php?id=465
AiShIteRu~chAn
Баничка с Боза
Баничка с Боза
AiShIteRu~chAn


Брой мнения : 459
Age : 29
Местожителство : ПлАнеТата На ИзГубЕнитЕ ФантАзьорИ
Настроение : ...my neck hurts...
Registration date : 30.03.2008

Из Олимп ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Из Олимп ...   Из Олимп ... EmptyСъб Авг 09, 2008 7:55 pm

Нему изгледа останалите със студения си поглед и се приближи до Корин.Прошепна нещо в ухото му и той се смръщи недоволно.
-ние ще си тръгваме.Налага се да отидем до едно място.Извинете ни,Рик,Клодия.
Кучики задърпа Корин напред,още докато той махаше за сбогом на двамата си нови познати.
-Тази,Нему е като робовладелец,не мислиш ли?Горкия Корин.Как такова сладко пмомче е попаднало при нея?-Клодия проследяваше двамата,които вървяха бързо към северното преградие на града
-Мисля,че той я харесва-Рик се обърна и потегли в противоположната страна,оставяйки Клодия в недоумение.Тя изпуфтя тихичко и се затича,за да го догони
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Из Олимп ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Из Олимп ...   Из Олимп ... Empty

Върнете се в началото Go down
 
Из Олимп ...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Руби Куб :: Олимпия :: Град Олимп-
Идете на: