Руби Куб
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Руби Куб

Добре дошли в най-новия виртуален свят Руби Куб
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Estate of Di CAprio

Go down 
4 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Prince
Криминалист
Prince


Брой мнения : 408
Age : 30
Местожителство : В интернет пространството
Настроение : Всичко е ток и жици
Registration date : 29.03.2008

Estate of Di CAprio Empty
ПисанеЗаглавие: Estate of Di CAprio   Estate of Di CAprio EmptyВто Апр 29, 2008 1:41 pm

Това е нашето имение.ТО е на 5 етажа .Има общо 78 стаи,сред които:
5 лаборатории,Две казина,билярдна зала,няколко библиотеки и няколко стаи за гости.А също и обсерватории,тъй като семейството са луди по Астрономията,.
Две градини и басейн,.То се намира точно срешу ICE PALASЕ На семесйтво Кучики
Върнете се в началото Go down
http://www.otborbg.com/vote.php?id=465
Prince
Криминалист
Prince


Брой мнения : 408
Age : 30
Местожителство : В интернет пространството
Настроение : Всичко е ток и жици
Registration date : 29.03.2008

Estate of Di CAprio Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Estate of Di CAprio   Estate of Di CAprio EmptyВто Апр 29, 2008 1:50 pm

Линейката докара сестрите пред имението им.Те слезнаха и минаха по няколко прохода.Те отвеждаха точно пред стаята на Джесика.Не след дълго стигнаха.Отвориха вратата и влезнаха.Джес седна на леглото,а Ашли на дивана.Няколко минути двете сестри се гледаха и после Приш каза:
-Ще ми обясниш ли всичко?
-Добре.Предадох Кучики и заслужавах смърт.Тя можеше да ме убие,но не го направи.
Това е което имам да ти кажа сега искам да поспа малко.
Това бяха последните и думи.тя затвори очи и потъна в сън.Сестра и взе книга и започна да чете.Тогава.....
Върнете се в началото Go down
http://www.otborbg.com/vote.php?id=465
AiShIteRu~chAn
Баничка с Боза
Баничка с Боза
AiShIteRu~chAn


Брой мнения : 459
Age : 29
Местожителство : ПлАнеТата На ИзГубЕнитЕ ФантАзьорИ
Настроение : ...my neck hurts...
Registration date : 30.03.2008

Estate of Di CAprio Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Estate of Di CAprio   Estate of Di CAprio EmptyВто Апр 29, 2008 1:59 pm

Вратат се отвори и в стаята влезе Нему.Както винаги тя не проговори само отиде до леглото на Джес и седна на едно столче.Ашли не забеляза,че тя носи малко букетче хризантеми,което остави в една ваичка на шкафчето на приятелката си.Нему гледаше бледото лице на Джес и въздъхна
Ашли я наблюдаваше внимателно,защото още не бе сигурна във Кучики,сестра й имаше нужда от почивка и щеше да е по-добре Нему да си тръгне,за да не се вълнува прекалено много Джес.Ашли тъкмо щеше дай каже да си тръгне,когато Нему извади нещо от джоба си.Беше малко бурканче,което тя отвори и извади някакво вещество със зеленикав цвят от него.
-Какво е това?-запита Приш и проследи пръста на Нему.
-Мехлем-отговори простичко тя и намаа раната на Джес-преди малко го приготвих в лабораторията.
Върнете се в началото Go down
Prince
Криминалист
Prince


Брой мнения : 408
Age : 30
Местожителство : В интернет пространството
Настроение : Всичко е ток и жици
Registration date : 29.03.2008

Estate of Di CAprio Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Estate of Di CAprio   Estate of Di CAprio EmptyВто Апр 29, 2008 2:07 pm

-Кучики,разбирам те.-отвърна Ашли.Нямаше как да продължи,защото вратата се отвори и вътре влезна Мариус.Той отиде до Джес и промълви:
-Тя ще се оправи ли?
-Да,ще се оправи.Но защо си толкова загрижен за нея?Та ,подяволите,тя те командва.За нея ти си роб,не разбираш ли!?За,бога какво ти става?-попита съвсем тихичко Ашли
Още преди да отговори Нему го прекъсна:
-Приш ела с мене.ИСкам да поговорим,Мариус наглеждай я.
Той кимна и двете момичета излезнаха....
Върнете се в началото Go down
http://www.otborbg.com/vote.php?id=465
AiShIteRu~chAn
Баничка с Боза
Баничка с Боза
AiShIteRu~chAn


Брой мнения : 459
Age : 29
Местожителство : ПлАнеТата На ИзГубЕнитЕ ФантАзьорИ
Настроение : ...my neck hurts...
Registration date : 30.03.2008

Estate of Di CAprio Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Estate of Di CAprio   Estate of Di CAprio EmptyВто Апр 29, 2008 2:23 pm

Нему спря на коридора и се вгледа в добродушните очи на Ашли.
-Сестра ти,очевидно напоследък е много разстроена.Тя се притеснява много за теб и това й се отразява много зле.Ще е най-добре да направим нещо за безопасността ти.Аз имам идеята да те скрием в нашето имение.Там иконома ще се грижи за теб.-Ашли се опита да възрази,но Кучики продължи-Не казвай нищо,знам,че вашето имение има скрити проходи,но нашето има повече,по -дъблоки и по-тайни.Повечето не ги знае дори и Джес,там ще си в пълна безопасност.
Върнете се в началото Go down
Prince
Криминалист
Prince


Брой мнения : 408
Age : 30
Местожителство : В интернет пространството
Настроение : Всичко е ток и жици
Registration date : 29.03.2008

Estate of Di CAprio Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Estate of Di CAprio   Estate of Di CAprio EmptyВто Апр 29, 2008 2:51 pm

-Добре,ще дойда с теб,но ми обещай да не нараняваш Джес повече.
-Няма обещавам-каза Нему и погледите им се среЩНАХА.
Двете момичета се върнаха в стаята,в която Мариус пазеше Джес.Тя все още не се бе събудила.Тогава....
Върнете се в началото Go down
http://www.otborbg.com/vote.php?id=465
AiShIteRu~chAn
Баничка с Боза
Баничка с Боза
AiShIteRu~chAn


Брой мнения : 459
Age : 29
Местожителство : ПлАнеТата На ИзГубЕнитЕ ФантАзьорИ
Настроение : ...my neck hurts...
Registration date : 30.03.2008

Estate of Di CAprio Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Estate of Di CAprio   Estate of Di CAprio EmptyВто Апр 29, 2008 3:06 pm

Мариус каза с треперещ,но сериозен глас
-Ще ми позволите ли да остана с нея докато оздравее?Ще имате нужда от помощта ми.
Ашли се зарадва и отиде да го прегърне
-Мариус,толкова си мил,разбирасе,че може да помогнеш,но не се престаравай,чу ли?
Той кимна и облегна на стената.Нему гледаше някаква картина изобразяваща някаква фантастична битка,рисунката бе стара и посивяла на места,но бе много скъпа и антика за семейство Ди каприо.Нему седна и извади лист и химикал от вътрешния джоб на якето си.Тя започна да пише и след минута бе готова.
-Дай това на иконома.-каза кратко тя и изпрати Ашли навън.Тя не наеше какво става,но тръгна към имението Кучики без да задава излишни въпроси.Щом се изгуби от погледа й,Нему се спусна обратно в стаята и я заключи
-Какво става?-Запита уплашено Мариус.
-Някой идва-отвърна Кучики и извади меча си.По вратата се чу хлопане и Мариус потръпна."Няколко минути след като Ашли тръгна и те вече са тук"
Гърлото му бе пресъхнало и той се чувстваше беполезен и слаб.Чукането отслабвна и изчезна.Нему стоеше на едно място и не помръдваше.
-Май си тръгнаха-прошепна Мариус,но Нему изшътка и той млъкна.
Над тях се чу тропане и гласове.Нему успя да различи четири мъжки и три женски гласа.Какви ли не мисли минаха през главата й,но тя най-много се притесни за Ашли.Дали тя е стигнала навреме до имението.
Върнете се в началото Go down
Prince
Криминалист
Prince


Брой мнения : 408
Age : 30
Местожителство : В интернет пространството
Настроение : Всичко е ток и жици
Registration date : 29.03.2008

Estate of Di CAprio Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Estate of Di CAprio   Estate of Di CAprio EmptyВто Апр 29, 2008 3:30 pm

Джес се размърда и Мариус отиде при нея.
-Искам да видя Нему-каза със заповеднически тон Ди Каприо.
Мариус кимна на Нему и тя дойде.Тогава ,Джес проговори:
-Ще му простиш ли за глупостта ми?Не трябваше да ти говоря такa, Кучики.Съжалявам
-Ще се разберем после.Ашли е в дома ми,а тук става нещо странно.Когато дойдох отвън имааше двама бодигарда,които не бях виждала преди.После малко след като тръгна Ашли ,Леднър и Тара се върнаха.В момента са на 3 етаж,май в обсерваторията.Ще отида да ги сплаша?-обясни намеренията си Нему
-Ще отидем заедно,аз и ти.Мариус отиди в замъка на Кучики и чакай инструкции.
Нему му подаде едно бележка и той тръгна.След като се увериха ,че той е в дома на семейство Кучики,Джес стана и с помощта на приятелката си се облече.Взе няколко ками и хвърли няколко бомбички и димки на Кучики.Тя взсе и за себе си.Отидоха до оръжейницата и взеха още атрибути.После се отправиха към третия етаж.По пътя се разделиха,като си сложиха проследяващия устройства.Еднатa отиде в лявата обсерватория,а другата в дясната.
Джес обаче попадна в капан,който беше направен от Тара.Опита се да се измъкне ,но неуспешно.Отведоха я в келера и започнаха да я измъчват...
-Къде е Ашли?
-От къде да знам,аз да не знам къде ходи.-започна да си измисля Джес
-Избирай Баща ти или Ашли.....
Чак сега ,Джес се сети,че баща й липсва.
-Хъм,хитро ,но едва ли бих ти казала къде е,тъй като незнам
Таара извади камата си и я опря в гърлото на Джес.
-Сега ще проговориш ли?
-Убийй ме,немога да ти кажа нищо.Само едно мога да ти кажа.Леднър ти изневерява.
-Лъжеш ,мръсницо, такава
Джес само се подсмихна под мустак
Надяваше се ,този път Нему да се появи и да не бъде заловена.Изведнъж.....
Върнете се в началото Go down
http://www.otborbg.com/vote.php?id=465
Andjelinа
~Гражданин на Хелзинки~
Andjelinа


Брой мнения : 30
Age : 31
Местожителство : Helzinki
Registration date : 01.05.2008

Estate of Di CAprio Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Estate of Di CAprio   Estate of Di CAprio EmptyПет Май 02, 2008 2:49 pm

Вратата на килера излетя във въздуха.Двете момичета стояха и гледаха с почуда,незнаещи какво става.На прага на вратата се очерта мътен силует,който все повече започна да се избистря.Внезапен истрел прониза ръката на Тара и тя изпусна камата.
-Ох,по дяволите.-озвика тя.
На вратата вече стоеше Анджи,с прилепнал костюм в зелено.Тя държеше в ръцете си пистолет.
-Коя си ти и какво търсиш тук?-провикна се Тара,която се държеше за кървясалата си ръка,а Джес стоеше и гледаше като ударена от мълния.Анджи пристъпи напред,като не сваляше оръжието си.
-Аз съм Анджелина Ди Каприо,по-голямата сестра на Джесика и Ашли.-тя се подсмихна-Джес добре ли си?-попита тя сестра си без да се обръща към нея.-Джес!
-Да,да добре съм.
-Ако обичаш намери ми едно въже да завържем госпожицата.
Джен скочи и след секунда се върна с въжето.
-Завържи я моля те,а аз ще я държа под прицел.Само посмей да си направила нещо глупаво и ще ти пръсна мозъка-обърна се тя към Тара.
След като Джес я завърза здраво,Анджи свали пистолета и погледна сестра си.
Върнете се в началото Go down
http://eiren.roleplaylife.net/
Prince
Криминалист
Prince


Брой мнения : 408
Age : 30
Местожителство : В интернет пространството
Настроение : Всичко е ток и жици
Registration date : 29.03.2008

Estate of Di CAprio Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Estate of Di CAprio   Estate of Di CAprio EmptyПет Май 02, 2008 2:59 pm

-Анджи какво правиш тук?-попита изненадана Джес.
-Върнах се,после видях ,че сте окопирани и се заех да ви търся.
-РадВам се ,че дойде.Какво мислиш да правим с тази НИКАКВИЦА?-попита Джес,като хвърли един смразяващ кръвта поглед на Тара.Мразеше я от самото начало,беше и писнало да я гледа.Искаше още на минутата да я убие,но сега решенията вече се взимаха от по-голямата й сестра.Но тайно се надяваше,тя да й даде възможност да си свърши работата.
ИЗВЕДНЪЖ някаква мисъл изниква в главата на Джес.Започна да проверява Тара,зА поДслушвателски устройства.рАБОТА И беше прекъснаат от Джи....
Върнете се в началото Go down
http://www.otborbg.com/vote.php?id=465
Andjelinа
~Гражданин на Хелзинки~
Andjelinа


Брой мнения : 30
Age : 31
Местожителство : Helzinki
Registration date : 01.05.2008

Estate of Di CAprio Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Estate of Di CAprio   Estate of Di CAprio EmptyПет Май 02, 2008 3:46 pm

-Джес,какво правиш?
-Как какво, претърсвам я за подслушващи устройства.
-Не се хаби.Мисля ,че шумът от разбитата врата скоро ще докара тук доста хора,за това най-добре да изчезваме от тук.
-Ами тя-метна Джес гаден поглед на Тара.-Какво да правим с нея.Не може да я вземем с нас.
-Да права си.Не може да я вземем,но и не можем да я оставим тук.-тя се замисли,когато Джес се обади.
-Моляте позволи ми да я убия.Моляяя-тя изгледа сестра си с такъв копнеж.
-В никакъв случай.-отряза я Анджи с непроницаем и леден поглед.-Няма да се превърнеш в утрепка като нея.За нищо на света.
Джес познаваше сестра си и знаеше,че когато гледа така е много ядосана и само скръсти ръце.
-Тогава решавай бързо,защото няма да се бавят другите.
Анджи се замисли пак.Какво да направят.
-Ставай!-извика изведнъж тя на мълчаливата Тара,която май не искаше да изпълни заповедта.-Казах да станеш!-Отново онзи леден поглед.
-Добре де.
-Сега мърдай-бутна я тя,а Джес се очуди
-Нали нямаше да я взимаме.Джи какво си намислила?
-Ще видиш.-подсмихна се тя.-Мърдай де!
Трите излязоха от килера и тръгнаха по един коридор на ляво,после свиха на дясно и накрая се озоваха пред портрета на една голяма картина.
-Джи нали не си намислила това,което си мисля и аз?
-Зависи какво си мислиш ти.-подсмихна се тя.Опипа стената и натисна една тухла,а картината се отмести.Вътре беше доста тясно и стигаше само за един човек.
-А НЕ.Аз не влизам вътре.-изрече пискливо Тара,която май схвана за какво говореха сестрите.
-Влизаш и още как.-каза Джес.
-Но пъево трябва да ти запушим устата.-Анджи извади от колана си една ябълка.
-Джи!!!Ябълка.От къде я извади.
-Не сега Джес.-тя натика ябълката в устата на Тара и я върза,за да не можа да я изплюе,след това сестрите я натикаха в малката стаичка.
-И Тара-обърна се Джи към момичето-Надявам се в бъдеще,ако оживееш ,да не те мяркам пред очите си.-Тя се усмихна,а Тара започна да се върти и искаше да каже нещо,но Джи я удари по тила и тя изпадна в безсъзнание.Джес затвори тайника.А сега?
Върнете се в началото Go down
http://eiren.roleplaylife.net/
AiShIteRu~chAn
Баничка с Боза
Баничка с Боза
AiShIteRu~chAn


Брой мнения : 459
Age : 29
Местожителство : ПлАнеТата На ИзГубЕнитЕ ФантАзьорИ
Настроение : ...my neck hurts...
Registration date : 30.03.2008

Estate of Di CAprio Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Estate of Di CAprio   Estate of Di CAprio EmptyПет Май 09, 2008 7:56 pm

Нему се ослуша,наоколо бе утихнало.Тя бе изгубила сестрите от поглед и сега не знаеше къде са.Знаеше,че има още от нападателите и затова бе нащрек."Дано скоро се появят" помисли си Нему и изведнъж покрай нея профуча нож.Той одраска бузата й и по нея прокапа кръв.Тя кипна,въпреки,че не й личеше.Тя беше с гръб,но усещаше вибрациите от стъпки по земята.Обърна се и замахна с меча си.Чу се болезнен вик и някой се строполи на земята.
Тя видя,че е някои от тези,които преследваха Ашли и сестра й,но не го познаваше.Скъса малко от якето му и избърса кръвта по плата.Отдолу се чуха викове и по стълбите затрополяха стъпки,бяха поне трима човека и на Нему щеше да й е трудно да ги рани в тази тясна стаичка.Тя въздъхна и се приготви
Върнете се в началото Go down
Prince
Криминалист
Prince


Брой мнения : 408
Age : 30
Местожителство : В интернет пространството
Настроение : Всичко е ток и жици
Registration date : 29.03.2008

Estate of Di CAprio Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Estate of Di CAprio   Estate of Di CAprio EmptyПет Май 09, 2008 8:53 pm

Стъпките започнаха да се чуват се по-силно и по-силно.Нему беше притаила дъх в стаичката,несмеше да направи крачка.Знаеше ,че ако направи дори една крачка,рискуваше да бъде чута.
-Изпълнихте ли молбата ми?-попита леден мъжки глас,който Нему много добре познаваше.Това беше Хуруши.Техният главатар.Но какво правеше той тук,никога не идваше на такива сцени.Винаги оставаше работата на своите слуги.
"Тук става нещо"-помисли си Кучики.
След като докладваах на господарят им,слугите си тръгнаха.Стъпките се отдалечиха.Нему излезна от стаичката предпазливо и се отправи към стаята на Джесика.
***

През това време в стаята Анджи и Джес си говореха.
-Анджи-започна по-малката сестра-трябва незабавно да открия Нему.
Джи поклати глава в знак на съгласие.Но преди да са направили ,каквото и да е било,двете сестри чуха стъпки.Моментално се скриха в гардероба и зачакаха.Вратата се отвори и вътре влезна ........
Върнете се в началото Go down
http://www.otborbg.com/vote.php?id=465
AiShIteRu~chAn
Баничка с Боза
Баничка с Боза
AiShIteRu~chAn


Брой мнения : 459
Age : 29
Местожителство : ПлАнеТата На ИзГубЕнитЕ ФантАзьорИ
Настроение : ...my neck hurts...
Registration date : 30.03.2008

Estate of Di CAprio Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Estate of Di CAprio   Estate of Di CAprio EmptyСъб Май 10, 2008 11:21 am

Нему. тя усещаше,че в стаята има човешко присъствие,но не виждаше никой.Сестрите бяха готови да нападнат и изскочиха от гардероба,но щом видяха Кучики замръзнаха,а Джес се хвърли да я прегърне.Тя се опита да я спре,но скоро бе стисната силно,тя побърза да се измъкне и се изплъзна от ръцете на приятелката си.Видя Анджи и я поздрави после затвори вратата и седна на леглото.Беше умарена от тичането напред назад и битките.За първи път Нему изглеждаше съкрушена откакто се помнеше.
-Кучики,имаш нужда от почивка-отбеляза Джи и се подпря на стената
Тя само изръмжа ипрокара пръсти по врата си,чак тогава се сети,че на бузата й имаше рана,кръвта беше засъхнала и затова Нему спря да се занимава повече с нея.
-Нещо става в къщата.Бяха тръгнали по стълбите,тези служители на властващия,но се спряха и се насочиха нанякъде.Къде ли отиват?-думите й се изгубиха и тя си мърмореше тихо нещо
-Не знаем,трябва да излезем от стаята,за да разберем.Но ако са прекалено много можем да умрем-каза Джес и клекна до сестра си.-Да рискуваме ли?
Нему се намръщи и се изправи,протегна се и отвърна
-трябва,това е единствения ни избор.Не можем вечно да се крием тук
Върнете се в началото Go down
Prince
Криминалист
Prince


Брой мнения : 408
Age : 30
Местожителство : В интернет пространството
Настроение : Всичко е ток и жици
Registration date : 29.03.2008

Estate of Di CAprio Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Estate of Di CAprio   Estate of Di CAprio EmptyСъб Май 10, 2008 12:13 pm

Джес се направи ,че не чу думите на Кучики.Затова се обърна отново към Джи:
-Е,сестро,сега ти решаваш.Едва ли би искала да нарушиш традицията,която варира от векове на сам.Всичко е в твой ръце.
Анджи погледна Джес в очите.Явно беше забравила за традицията,затова само изсумтя.
Настанаха минути на мълчанието,което беше прекъъснато от Нему:
-За,каква традиция говориш Ди Каприо?-обърна се тя към Джес
-Традиция,в която най-големия член на семейството взима решения,в нашия случай ,това е Анджи.
Кучики поклати глава.Разбираше ,колко и е тежко на Джес,но неможеше да направи нищо.Анджи проговори:
-Добре,ще действаме,но Джес ще бъдещ под мое командване и няма да убиваш в никакъв случай.
-Дори,и ако ми е застрашен живота ли?
-Да
-Оф добре-каза Джес и продължи-Нему какво предлагаш.....
Върнете се в началото Go down
http://www.otborbg.com/vote.php?id=465
AiShIteRu~chAn
Баничка с Боза
Баничка с Боза
AiShIteRu~chAn


Брой мнения : 459
Age : 29
Местожителство : ПлАнеТата На ИзГубЕнитЕ ФантАзьорИ
Настроение : ...my neck hurts...
Registration date : 30.03.2008

Estate of Di CAprio Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Estate of Di CAprio   Estate of Di CAprio EmptyСъб Май 10, 2008 12:28 pm

Момичето тръсна глава към вратата като куче и каза една единствена дума
-Вън!
Сестрите кимнаха и бавно тръгнаха по стълбите нагоре.Вървяха бавно,за да не привлекат внимание.Излязоха навън,беше паднала гъста мъгла и почти нищо не се виждаше.Наблизо имаше голямо дърво,зад което побързаха да се скрият.Нему затвори очи и се ослуша,тя бе много добра в усещането на присъствие.Тя се напрегна и въздуха покрай нея затрептя съвсем ясно.Сестрите я наблюдаваха без да осъзнават какво прави.А мозъка й работеше усилено.Усети шепот,тайнсвен,тих,стъпки-недалеч от тях и прищракването на пистолет.Очевидно групата се бе насочила към Ледения дворец на сем.Кучики.Нему се усмихна и си помисли "Лошо им се пише".После се обърна към Джи и каза:
-Отиват в ледения дворец,последвайте ме.
Момичетата вървяха на голямо разстояние от замъка и Джи се замисли защо го правят,тя пита Нему,а тя и отвърна
-Скоро ще видиш
Мъглата около замъка,беше по-рядка и трите успяваха да различат нещо.Групата водена от Хуруши бързаше към двореца,но тогава стана нещо.Те спряха като сковани.Портата се отвори и група вълци,с брони на главите си,извиха страховито.Те се втурнаха към враговете и благодарение на зранието си ги изпохапаха ужасно.Чуваха се само пронизаващи писъци,нищо друго,мъглата отново се сгъсти,но бе някак кървава,изпълнена с тежест.Джес преглътна и погледна Нему,която злобно се усмихваше
Върнете се в началото Go down
Prince
Криминалист
Prince


Брой мнения : 408
Age : 30
Местожителство : В интернет пространството
Настроение : Всичко е ток и жици
Registration date : 29.03.2008

Estate of Di CAprio Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Estate of Di CAprio   Estate of Di CAprio EmptyСъб Май 10, 2008 12:52 pm

Без да каже. нищичко ,Джес,се втурна към вълците.Те тръгнаха към нея,но бързо се спряха и се върнаха назад.Джес отиде при един от ранените ,който беше махнал шапката си.Момичето го позна.Без да каже и дума,бръкна в черната си чантичка и искара бинт и реванол.Превърза крака му.
-Крис защо си минал на страната на Хуруши?-попита момичето с полуотворена уста.
-Нямах друг избор след като ме изгони
Джес го погледна.За първи път,откакто го познаваше,Кристофър беше прав.Наистина се бяха скаралии много жестоко,но тя неискаше да се случва това.Затова не му отвърна.Чу стъпки и се обърна.Към нея идваха Анджи и Нему.Когато видяха ,превързания,двете момичета се споогледаха.Но преди ,някоя от тях да проговори Джес даде знак на приятелката си да се отдалечат.
-Мислиш ли,че Крис ние е все още верен?-попита плахо Джес.Знаеше отлично ,че Нему и превързания,не се разбираха добре.Но сърце не й даваше да го остави да умре....
-Да,но хайде да го заведем в килията му ,там ще се разберем.
Трите момичета отведоха момчето в затворническата килия.Разбира се,в двореца на Сем.Кучики.....
Сега всичко беше в тяхни ръце......
П.П.Продължаваме в твоята къща.....
Върнете се в началото Go down
http://www.otborbg.com/vote.php?id=465
Black Sheep
~Гражданин на Хелзинки~
Black Sheep


Брой мнения : 154
Age : 30
Настроение : Меланхолично
Registration date : 16.05.2008

Estate of Di CAprio Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Estate of Di CAprio   Estate of Di CAprio EmptyСря Дек 31, 2008 11:15 pm

Продължава от Болнница Таря Халонен

Черния мерцедес спря пред внушителен замък.Джес изключи двигателя и слезе,затръшвайки вратата.От другата страна Марион непохватно се смъкна от седалката-от високата скорост му бяха омекнали краката.
-Добре дошъл-обърна се Джес към него-в имението Ди Каприо.
-Ъ...добре заварила-смънка Марион,все още замаян.
Двамата изкачиха полегатото хълмче и десетината стъпала до входа на замъка(или беше голяма къща,Марион не знаеше.)Пред масивната врата стояха два високи мъже ,облечени в черно,сякаш изезли от филм.Когато Джес и Марион минаха покрай тях,двамата охранители въобще не помръднаха.
Джес отведе Марион навътре по един дълъг слабоосветен коридор.Н двете стени бяха окачени потрети на хора,чиито черти Марион не успя да различи на лошата светлина.
-Насам-посочи му Джес след малко.
Тя отвори вратата на малка,но много уютна стая с малка камина,в която гореше буен огън.
-Заповядай- усмихна се тя.
Марион за пръв път я виждаше да се усмихва по подобен начин.Сякаш грееше цялата.За миг Марион се зачуди дали насреща му не стои друг човек.
-Настанявай се-заговори отново Джес-сега ще донесат чая.
Кога беше успяла да поръча чай,Марион не знаеше.Седна на една ниска мека табуретка,която леко се клатушкаше И след минута две се появи висок човек,който изглеждаше като иконом в някое старо англиийско имение.Той им поднесе чай в две чаши от светлосин порцелан,захар и мляко.После се поклони леко и излезе.
-Не знам как обичаш чая-усмихна се Джес по същия необичаен начин.-Аз например го пия без мляко,но с много захар.
Тя се настани в креслото до Марион и се отпусна,затворила очи.Въздъхна дълбоко.
-Беше дълъг ден-рече Марион,изтълкувал това като въздишка на умора.
Тя не отвърна.
-Трябваше да ме оставят да говоря с него-каза Марион малко мрачно и си сипа мляко.-Кой знае какво...
-Марион-сепна го изведнъж гласът на Джес-ти имал ли си някога приятелка?
-М-моля-заекна Марион.
-Питах те-Джес се поизправи в креслото-дали си имал някога приятелка.
-В...в какъв смисъл-измънка момчето.Дали така му се сртуваше,или Джес наистина се приближи към него...
-Знаеш добре в какъв смисъл-подсмихна се Джес.
-Аз ..ами...
Сега беше абсолютно убеден,че момичето седеш по близко до него.Дори можеше да усетия слабия й парфюм-смесица от жасмин и още нещо,което не можеше да определи точно.Уханието му се стори странно познато.
-Всъщност...не-рече той след кратко мълчание.
-А би трябвало-отвърна Джес тихо.-Знаеш ли,Марион,ти всъщност си хубаво момче.Малко странно,да,но доста привлекателно.
-Предполагам..че...не съм срещнал подходящия човек.
Сега вече Джес стоеше на сантиметри от лицето му.Марион усещаше топлия й дъх по страните си.
-Не бъди толкова сигурен-прошепна тя.
Преди Марион да осмисли казаното,устните й докоснаха неговите.Кръвта нахлу в главата му,ръцете му изтръпнаха,сърцето му прескочи един удар.Час от него крещеше да се дръпне,но сякаш беше залепнал за нея.
Изведнъж рязко стана от табуретката и в следващия момент изхвръкна през вратата.
Обувките му чаткаха,докато тичаше по празния коридор.Сърцето му беше някъде в гърлото,очите му бяха замъглени от сълзи.
Измина сякаш цяла вечност преди да достигне вратата с двамата горилоподобни охранители.Те го проследиха с поглед,докато тичаше надолу по стълбите.Някъде по средата неволно прескочи едно едно стъпало, а сърцето му прескочи втори удар.
Когато имението най-после се изгуби от погледа му ,беше останал съвсем без дъх.
Достигна до някакъв парк,тъмен и безлюден.Прескочи ниската ограда и се свлече на първата пейка,която видя,разкъсван от бодежи.
За пръв път през живота си се чувстваше по такъв начин.Сякаш току що бе загубил част от себе си-беше я оставил там,в топлата стая,където Джес стoеше безмълвна,вперила поглед в огъня на камината без да го вижда.
Марион добра ръка до устните си.Пръстите му бяха ледени.Вдига поглед към небето.То беше беззвездно.


Последната промяна е направена от Black Sheep на Пон Май 18, 2009 12:38 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Prince
Криминалист
Prince


Брой мнения : 408
Age : 30
Местожителство : В интернет пространството
Настроение : Всичко е ток и жици
Registration date : 29.03.2008

Estate of Di CAprio Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Estate of Di CAprio   Estate of Di CAprio EmptyНед Май 17, 2009 10:57 pm

-Неможеш да се скриеш- където и да отидеш-глас близо до него го накара да се обърне по посока на шума.
Погледа му се закова в дърветата пред него. Там нямаше никого.
"Може би ми се е сторило"-помисли си момчето и пак погледна към небето.Все така беззвездно. Какво ли ставаше? Дали някой въобще му пукаше за него?
-Няма смисъл да бягаш повече, лесно ще те намеря и убия- отново онзи глас, но откъде идваше.
Чу се шум зад дърветата и се показа висока фигура.Фигурата беше позната, но за жалост не женска.
- Какво искаш? -попита сковано Марион
- Убийството ти!
- Какво съм направил?
- Ти направи зло, на цялото човечество и ще си платиш- фигурата изкара пистолет с 9-милиметров калибър. Отдръпна се и се прицели.
Марион замлъкна. Какво за бога става тук? Не може да е истина.
- Рисука, недей. - нечий женски глас прокънтя някъде на близо.
- Немога, той ни предаде, а ти искаш да го оставя жив. Никога.
- Да, не си луд. Ще се наложи да минеш през трупа ми, преди да го убиеш.
- Щом се налага?- отвърна японеца
- Пил си от уискито нали.
- Да!
-Свали пистолета, в противен случай не отговарям- каза заплашително Джес.
Мъжът се поколеба, но не свали пистолета.
- Казвал ли съм ти, че си толкова красива.
- Млъквай. Дай ми постолета.
Японеца не го даде. Тогава последва стрелба, но Марион не отвори очи. Всичко ли беше свършило, само за минута. Без звук, без глас, без стенание, без болка. Невъзможно.
Момчето отвори очи и това което видя- беше ужасно.
Джес лежеше на земята, обляна в кръв и затворила очиа от Рисука нямаше и следа. Какво щеше да прави без нея? Неможе да я беше загубил.
Момчето се пресегна и видя истината. Жестока рана в областта на корама и две в дясното и рамо я бяха повалили.Момчето провери пулса, все още макар и слаб имаше. Марион вдигна главата й,като я подпря на дясната си ръка. Джес отвори очи.
-Съжалявам за всичко. Опитах се да те спася- говореше тя на пресукулки- но не успях.
-Пести си силите,после ще се разберем.
Момчето я вдигна на ръце и я понесе към замъка. Преди да стигне, двете горелоподобни охранители се притекоха на помощ и я вкараха в стаята й.
-Трябва да стоиш тук и да ми кажеш какво се случи.
- Немога, защото не помня нищо, т ще ви каже най-добре.
- Ако не останеш тук, ще се наложи да се разправяме.
Марион се опита да протестира, но сърце не му даваше. Знаеше че Джес трябваше да си почива.
-Млади младежо, за нея ще се погрижат много хора, ти стой тук. Нещо за пиене искаш ли?
-Кола,ако може/
Мъжът само кимна и след броени минути веече пред Марион имаше кола и някаква закуска.
Момчето.....

П..П. Сега вкарай някого Анджи например(щото тя я нема, нещо и немога да й пиша, или пък Кралицата)
Върнете се в началото Go down
http://www.otborbg.com/vote.php?id=465
Black Sheep
~Гражданин на Хелзинки~
Black Sheep


Брой мнения : 154
Age : 30
Настроение : Меланхолично
Registration date : 16.05.2008

Estate of Di CAprio Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Estate of Di CAprio   Estate of Di CAprio EmptyПон Май 18, 2009 3:46 pm

Момчето усети как краката му се разтрепериха.Тихо се свлече до стената и,обгърнал коленете си с ръце,стисна очи.В главата му беше хаос,всичко се сливаше в една объркана картина-черната фигура с пистолета,вледеняващия шепот със странно произнесеното „л”,миризмата на алкохол,небето,сякаш черно кадифе,и Джес,Джес обляна в кръв лежи на земята…
Разтърси яростно глава.Отвори очи и се пресегна към шишето с кола.Още на първата глътка усети как му се повдига.Сдържа се да не повърне и пак се отпусна на пода.Колко ли още трябваше да чака?
Нечии стъпки отекнаха във високия коридор.Марион разпозна двама души-единият вървеше плахо,сякаш се страхуваше какво ще завари,другият маршируваше устремено.
На Марион му мина мисълта да се изправи,но краката му не издържаха.
Зачака хората да се покажат зад ъгъла с неприятно чувство в стомаха.Веднага разпозна едната-високото момиче с качулката,Анджи.Другата беше също висока,черната коса й стигаше до кръста.В тъмните й очи гореше огън,а зад него-едва прикривано безпокойство.
-Марион!-възклика Анджи,щом го видя.-Какво е станало?Обадиха ни се и …
-Ти!-прекъсна я другата и го посочи,ръката й облечена в черна ръкавица без пръсти.
-Чакай!Аз го познавам.Той е приятел на Джес.
Другата я погледна объркано.
-Марион,какво се случи?-Анджи коленичи до него.
Марион си пое дъх…и не можа да каже нищо.Искаше да изкрещи,че Джес е простреляна,че нападателят се е измъкнал,че тя може би умира,че е ядосан и изплашен и объркан,но всичко затихна в гърлото му.Извърна очи.
-Марион-настойчиво го погледна Анджи.
-Остави го-изръмжа другата.-Нямаме време за него.
-Джес е простреляна-задавено рече Марион.
Непозната ,която тъкмо минаваше покрай него,се закова на място.
-Какво каза?-изрече през стиснати зъби.
-Тя е…
-А ти какво общо имаш с това- изкрещя непознатата.
-Нему,чакай-възпротиви се Анджи.-Остави го да се изкаже.После се наведе към Марион с очакване в очите.
Марион се почувства притиснат от погледите им.Двете се бяха надвесили над него.
-Тя..аз…имахме малка караница…нещо такова и аз излязох.После я чух в тъмното, с нея имаше някого.Караха се .Не разбрах всичко.Мислех ,че ми се струва,не бях на себе си.После я видях да лежи на земята.Донесох я до тук.
-С кого се е карала?Очите на Анджи бяха разширени от уплаха.
-Не зная-прошепна Марион.
-Бас държа,че знае!-викна Нему
-Не,не знам-повтори Марион шепнешком.Усещаше ,че ако постои още малко тук,ще припадне.-Повярвай ми,не знам.Заведете ме при нея.Докато сме тук,тя може би умира…
Непознатата го погледна ужасена.После бавно кимна.
Върнете се в началото Go down
AiShIteRu~chAn
Баничка с Боза
Баничка с Боза
AiShIteRu~chAn


Брой мнения : 459
Age : 29
Местожителство : ПлАнеТата На ИзГубЕнитЕ ФантАзьорИ
Настроение : ...my neck hurts...
Registration date : 30.03.2008

Estate of Di CAprio Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Estate of Di CAprio   Estate of Di CAprio EmptyПон Май 18, 2009 4:34 pm

Малката групичка пристъпи плахо в стаята.Въпреки че беше доста широко помещение, мъжете,пазещи леглото заемаха голяма част от пространството.Анджи придържаше клатушкащия се Марион,който в момента не бе в състояние да погледне към леглото.Нему се постара да си проправи път без да го бута и изфуча до Джес.Неравномерното й дишане и неподвижното й тяло,бяха знак,че тя въобещ не бърза да се събужда.Бяха я разположила така,че приличаше на Спящата красавица,която чака целувката на принца.Кучики все още буйстваше и бе на път да избухне.Виновника за това щеше да бъде наказан.Анджи я зяпаше объркано,а момчето до нея беше побледняло още повече.
-А СЕГА КАКВО???ТЯ УМИРА,А НИЕ НЕ ПРАВИМ НИЩО.АЗ-аз...-думите й заглъхнаха до трескав шепот,а от очите закапаха едри сълзи.Обвиняваше себе си.Обвинямаше другите.Обвиняваше целия свят.Но от това нямаше да има никаква полза.Нямаше да спаси приятелката й.
Най-близкия стол понесе ритника на Нему и тя се помъчи да отклони поглед от белите завивки на леглото.Съвсем бе забравила самоувереността в този момент.
Анджи доближи момичето и се опита да я утеши,но спря точно преди да докосне рамото.Марион стоеше,с възможно най-изненадания поглед и сочеше пространството предя тях
Върнете се в началото Go down
Prince
Криминалист
Prince


Брой мнения : 408
Age : 30
Местожителство : В интернет пространството
Настроение : Всичко е ток и жици
Registration date : 29.03.2008

Estate of Di CAprio Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Estate of Di CAprio   Estate of Di CAprio EmptyПон Май 18, 2009 6:23 pm

Момчето сочеше събуждащото се момиче.
"Дали не съм мъртва"- мислите на Джес препускаха бързо. Дали беше редно да отвори очи или просто да си седи така неподвижно. Минаха няколко минути и накрая се реши. Отвори плахо очи, но светлината я накара да ги затвори почти веднага. Проговори:
- Извикайте Марион и напуснете стаята
- Но Джес- започна някакъв глас, но Джес се направи, че не го чува.
- Господарке, няма го
- ПОтърсете го незабавно.
Мъжете излязоха,веднага щом чуха думите й.
-Какво се случи?-попита женски глас.
- Анджи, Нему-вие ли сте.- с пресипнал глас, проговори Джес.
- Ние сме, добре ли си? -попита Джи. В гласа й се четеше уплаха, както и в този на Нему.
- Да. -отвърна Ди каприо и отвори очи,продължи- добре съм, но един от нас ни предаде.
- Какво искаш да кажеш?- попита, невярващо Нему
- Какво се случи? -попита на свой ред Анджи.
Джес започна да се обърква, въпрос след въпрос,нямаше ли да спрат вече.
- Спрете- успя най-накрая да ги надвика. - ще отговоря на всичките ви въпроси. Един по един.
Замисли се за миг и започна.
- Пиехме чай с Марион, когато се случи изведнъж нещо. Той изчезна, а аз останах безмълвна. Тогава дойде Риуска. Беше облечен в черно и лицето му едвам се виждаше. Познах го и тогава той ми каза нещо, за което знаех, че греши. Скарахме се и той изчезна навън. Последвах го инстинктивно. Когато го настигнах, той вече се готвеше да убие Марион. Казах му да не го прави ,но той не ме послуша. Беше ядосан, меко казано. Тогава се хвърлих и вместо куршумите да улучат Марион, улучиха мен. Рисука почти веднага избяга. Повече нищо не помня.
- Искаш да кажеш, че Рисука е предател? - попитаха Анджи и Нему в един и същи глас.
- До някаква степен.
Преди някой да е продумал отново, на врата се почука и двама души влязоха. Те затвориха врата и се поклониха с думите:
- Съжаляваме, но от момчето няма й следа.
Джес стана и с леки олулявания стигна до мъжете.
- Ще си получите заслужено по- късно.
- Но....
- Никакво " НО",Мартин, и да искам немога да ви повярвам. Изчезвайте.
Бодигардовете напуснаха стаята. Джес стигна до леглото, седна и погледна раната.
- Вие ли ме оперирахте? -попита плахо тя.
- Да.
- Благодаря. Какво ще правим с Рисука и Марион? Някакви идеи.
Всичко потъна в тишина. Никой не помръдваше.
Двадесет,тридесет,четиридесет минути тишина. Не нарушена от нищо и никого.
П.П.Предлагам Нему да пише, все пайк тя е на хот.
Върнете се в началото Go down
http://www.otborbg.com/vote.php?id=465
AiShIteRu~chAn
Баничка с Боза
Баничка с Боза
AiShIteRu~chAn


Брой мнения : 459
Age : 29
Местожителство : ПлАнеТата На ИзГубЕнитЕ ФантАзьорИ
Настроение : ...my neck hurts...
Registration date : 30.03.2008

Estate of Di CAprio Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Estate of Di CAprio   Estate of Di CAprio EmptyПон Май 18, 2009 8:04 pm

Леглото изскърца злокобно под тежестта на Нему.Тя впи ядосан поглед в Джес и зашепна:
-Току-що се свестяваш ,а вече мислиш как да отвърнеш на удара.Нещо да не ти хлопа дъската?-стиснала завивките момичето доближи лицето на приятелката си -Стой тук и си лежи,ние ще се погрижим за всичко.Не искам да се строполиш по средата на пътя.
Изправи се и разроши небрежно гладката си черна коса.
-Наистина не мислиш понякога,а?
-Не можеш да ми заповядваш!!!-Ди Каприо внезапно изсъска и хвана Нему за ръката -Виж какво,проблема не е твой.Не се меси в моите работи,или отивам,или всички ще стоим тук и ще се гледаме като котки.
Останалите присъстващи наблюдаваха двете напрегнати момичетa.Словестната и психическа борба бе ожесточена и едната трябваше в крайна сметка да се предаде.Кучики въздъхна и издуха кичура коса от очите си
-Трудно ми е да споря с теб,знаеш ли?
-Знам,затова винаги се възползвам от ситуацията.-уморена усмивка се прокрадна по лицето на Джес -Е,заемайте се с приготовленията.Май е време да потегляме.Не знам какво смята да направи Рисука,но ще разбера и ако то не отговаря на представите ми за добро ще го спра.На всяка цена...

***********************************************************

Анджи се въртеше безцелно в кръг и се чудеше точно от къде да почне.Голямата пътна чанта стоеше забравена в ъгъла,а момичето бе наистина объркано.И как да не бъде объркана в подобна ситуация.Свестяването на Джес и подейства добре,но сега имаха важна задача и до мозъка й не достигаха сигнали.Нещата вървяха на зле.
-Анджи?-острия тембър на до болка познатия глас я върна на земята
Момичето се врътна и едва не се блъсна във високата фигура застанала до Нему
-Корин???Ти пък откъде се появи?-жестикулирайки бързо,Анджи местеше очи от Корин към Кучики и се мъчеше да осмисли нещата -Е,наистина се обърках.Поне е тук да помага,нали?
Преди да е казал нещо,Корин бе помъкнат към ъгъла,където издишваше чантата,и започнаха да му нареждат заповеди.Когато Анджи прецени,че е достатъчно натоварен,тя въздъхна и го остави да се оравя
-Сега чакаме Джес.Мариус остана на саме с нея.Какво ли си говорят....?-минутка мълчание-Както и да е.Трябва да се стегнем и да се приготвим за най-лошото.Джес не е готова...
-ГОТОВА Е!!!-Нему махна припряно с ръка и стисна дръжката на катаната-Вярвам в нея.Щом е казала нещо,ще го направи.Винаги е така.Стегни се,отивам да я викам.Тръгваме

Върнете се в началото Go down
Prince
Криминалист
Prince


Брой мнения : 408
Age : 30
Местожителство : В интернет пространството
Настроение : Всичко е ток и жици
Registration date : 29.03.2008

Estate of Di CAprio Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Estate of Di CAprio   Estate of Di CAprio EmptyПон Май 18, 2009 8:59 pm

-Права е-каза Джес.
- Сестрице- обърна се Анджи към нея- през кулата ли и през долния тунел ще минаваме.
- Ние ще сме през кулата- Аз,Ти и Нему, а Мариус и Корин са по долния тунел.Някакви възражение.
Всички бяха съгласни.
- Мариус, след десетина минути ще ви чакаме, в замъка на Нему,в голямата зала,там ще обсъдим накъде ще потеглим. Очаквам всички да имете идеи. Има вероятност да потеглите без мен.
"Какво "- идеше му да изкрещи на Мариус, но не успя.Не беше редно, точно сега да казва.Но всички бяха изненадани, не по малко от него
Потеглиха.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Нему седеше на масата,а Анджи обикаляше трезгаво напред-назад.
-Какво искаше да каже ,с това,че може да тръгнем без нея? - попита най- накрая тя.
- Нямам си и ни най-малка представа. Но съм сигурна, че лечителката ще каже.
Нему стана и излезна от стаята.
Мариус и Корин влезнаха почти веднага след нея с думите:
- Има съмнителни лица наблизо, какво е намислила Джес,а Анджи?
- Незнам, но има нещо гнило.
- Някой замислял ли се е над думите на Джес- "можете да тръгнете без мен" - попита внезапно Корин.
Никой не отговори. Явно на никого, не му беше до това.
Врата се отвори и вътре влязоха Джес и Нему
Джес се отправи към един стол и седна, като тихо въздъхна.Бoлеше я, но неможеше да каже на никого. Знаеше какво ще последва и затова само отправи блуждаещ поглед някъде напред
- Е, Джесика, какво ще правим сега? - попита Корин.
Момичето го удостои с поглед. Как можеше да я нарича на пълно име? Мразеше това.
-Първо, ако обичаш, не ме наричай на пълно име, и второ ако не престанеш, ще те убия ей сегичка.
Всички я изгледаха, но бързо отклониха поглед.Но Нему го задържа.
"Какво" -попита с поглед Джес
" Той не ти е виновен,за да си го изкарваш на него"
" Знаеш, че няма право"
"Ако бях аз, нямаше да го направиш, нали"
" Щях да го направя. Мразя Корин и ти го знаеш"
"Дай му втори шанс"
"Вече му дадох, за твое сведение, ако не си разбрала"
"Джес, започвам да си мисля, че наистина си си загубила разсъдъка"
"Защо"
"Не мога да те позная."
"Ако сгреши някъде,Корин,ще умре. Казвам ти го още от сега,да сме наясно"- контактът беше прекъснат.
Тишина, десет,двадесет,тридесет минути. Накрая тя беше нарушена от....
П.П.Нека пише някой, но предпочитам Нему или Марион.
П.П. Също така някой може да изиграе роля на Мариус или Корин.
Върнете се в началото Go down
http://www.otborbg.com/vote.php?id=465
Black Sheep
~Гражданин на Хелзинки~
Black Sheep


Брой мнения : 154
Age : 30
Настроение : Меланхолично
Registration date : 16.05.2008

Estate of Di CAprio Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Estate of Di CAprio   Estate of Di CAprio EmptyВто Май 19, 2009 1:43 pm

Тишината беше нарушена от лекарката на Джес,висока костелива жена,с късо подстригана коса и светли очи,която влетя в стаята.
-Госпожице Ди Каприо-изписка тя,размахвайки някаква папка-госпожице,защо не сте в леглото?Как да ви обясня,че трябва да почивате?
Джес отвори уста да каже нещо,но лекарката продължи:
-Огнестрелна рана!Можехте да умрете!Ако онова момче не ви беше спасило,със сигурност щяхте да умрете.
Гласът и беше дразнещо писклив,но очите й изразяваха искрена загриженост.
Джес въздъхна.
- Чувствам се отлично, мадам.
- Ако обичаш, върнете се веднага в леглото си.
- Няма да стане- отвърна момичето и стана.
Изведнъж се олюла и се свлече назад върху стола стола, и притисна ръце към стомаха си.
-Добре ли си?- извика някой.
Пред очите на Джес всичко се замъгли,олюля се отново и падна на земята. Тогава...

ПП:Пиша си тоя акаунт,щото ме мързи да направя нов.


Последната промяна е направена от Black Sheep на Вто Май 19, 2009 2:56 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Estate of Di CAprio Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Estate of Di CAprio   Estate of Di CAprio Empty

Върнете се в началото Go down
 
Estate of Di CAprio
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Руби Куб :: Хелзинки :: Домовете-
Идете на: